Skip to content

PRODUCENT KONTENERÓW BIUROWYCH, BUDOWLANYCH, SANITARNYCH I SOCJALNYCH   

Mobilbox będąc firmą operująca na wielu zagranicznych rynkach, ma w swoimm portfolio nie tylko pojedyncze kontenery, ale również szereg niestandardowych obiektów kontenerowych. Możemy dla Państwa zestawić praktycznie dowolny obiekt kontenerowy, jak: kontener socjalny, pawilon biurowy, pawilon handlowy, portiernię, jadalnię pracowniczą, kuchnię pracowniczą, szkołę z kontenerów, przedszkole z kontenerówhotel modułowy, kwaterę pracowniczą, zaplecze budowy, zestaw kontenerowy na budowę, punkt usługowy, a nawet modułowe osiedle mieszkalne, czy kontenerowe obiekty dla uchodźców.

Produkcja kontenerów biurowych, mieszkalnych, budowlanych, sanitarnych, magazynowych, socjalnych, portierni, stróżówek, wartowni, mistrzówek, medycznych, szatniowych, przeznaczonych na sprzedaż i wynajem oraz wznoszenia budynków modułowych realizowana jest na nowoczesnych liniach technologicznych z użyciem specjalistycznych maszyn do obróbki metalu oraz wyposażane w nowoczesne i wysokiej jakości komponenty.

Z kontenerów można wykonać nowoczesne zaplecze i obiekty socjalne, biura dla kadry zarządzającej, realizującej inwestycje budowlane, hotele z kontenerów, domki letniskowe, domki na działkę lub wakacyjny dom z kontenerów.

producent kontenerów

Produkcja kontenera- etapy

  1. Odtłuszczanie profili stalowych na ramę kontenera
  2. Śrutowanie profili
  3. Spawanie ramy kontenera – stalowa rama kontenera spawana jest w technologii MIG/MAG
  4. Malowanie ramy kontenera – zabezpieczenie antykorozyjne
  5. Składanie kontenera
  6. Wypełnianie stropu i podłogi kontenera materiałami izolacyjnymi
  7. Wykonanie instalacji elektrycznej
  8. Wykonanie ścian zewnętrznych kontenera – montaż panela lub płyty warstwowej
  9. Wykonanie ścianek wewnętrznych i przygotowanie instalacji WOD-KAN – dotyczy wybranych typów kontenerów, takich jak: kontenery sanitarne, kontenery mieszkalne, kontenery socjalne, kontenery socjalno – biurowe.

Przedstawione etapy produkcji kontenera uzależnione są od typu i specyfiki kontenera.

Producent-produkcja-kontenerow-fabryka-Mobilbox

Współpraca handlowców z zakładem produkującym kontenery oraz dostawcami wyposażenia, serwisantami oraz montażystami kontenerów, daje gwarancję zachowania wysokich standardów jakościowych na wszystkich etapach produkcji kontenera czy większego budynku kontenerowego. Realizacja skomplikowanych projektów kontenerowych to proces rozpoczynający się od projektowania i uzgadniania z klientem wszelkich detali i założeń projektowych. Projektowanie kontenerów to między innymi wybór dostawców, komponentów i możliwości technicznych, tak by projekt kontenera czy projekt obiektu kontenerowego oddawał wcześniej nakreślony cel, wytyczne i dawał satysfakcje użytkownikom.

Producent kontenerów biurowych

Projekt kontenera biurowego czy budynku modułowego przygotowują doświadczeni pracownicy we współpracy z zakładem produkcyjnym, tak, aby zachować wszelkie niezbędne standardy w późniejszym jego użytkowaniu. Dzięki naszym specjalistom pracującym w oddziałach firmy Mobilbox na terenie Europy, mamy szczegółowy obraz standardów, stosowanych materiałów oraz efektywnych rozwiązań technicznych, a przede wszystkim opinie i preferencje bardzo wielu klientów, reprezentujących różne kultury i warunki geograficzne. Mamy ogromną satysfakcję z posiadania tej wiedzy i chętnie dzielimy się nią z naszymi klientami. Jest to cenna wiedza praktyczna, niezbędna na wszystkich etapach projektowania, produkcji i montażu. Wykonywanie projektu kontenera zawsze poprzedzone jest przeprowadzeniem wywiadu z klientem i rozpoznaniem jego potrzeb, na podstawie którego powstają wytyczne  do projektu.

Wysoka jakość kontenerów biurowych ma decydujące znaczenie przy jego późniejszym użytkowaniu, zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pracy osób w nim przebywających. Jakość wykonania kontenera ma również ogromne znaczenie w jego późniejszej logistyce, kiedy kontenery są przewożone z miejsca na miejsce i wielokrotnie montowane i demontowane. Większość elementów kontenera z pominięciem wyposażenia, powstaje w trakcie procesu produkcyjnego w zakładzie produkcyjnym. Wymagamy by na etapie produkcji były spełnione wymogi etyczne i środowiskowe.

Producent Kontenerów sanitarnych

Produkcja kontenerów sanitarnych to nieco inna materia i inny proces skomplikowania, jak w przypadku kontenerów biurowych. Mianowicie dochodzi nam dodatkowe wyposażenie i instalacja WOD KAN. Produkcja zaplecza sanitarnego opartego na kontenerach sanitarnych powinna zostać poprzedzona wykonaniem rysunku przyziemia, zawierającego dokładne rozmieszczenie wyposażenia. Produkcję kontenera sanitarnego należy dokładnie przemyśleć pod względem funkcjonalności i oraz ilości osób, które będą z niego korzystały.

Mogą to być kontenery oddane do użytku w miejscu publicznym na ternie parku czy kempingu lub na budowie czy zakładzie pracy. Za każdym razem będziemy mieli do czynienia z kontenerami o różnym przeznaczeniu. Produkowanych jest wiele typów kontenerów sanitarnych, które różnią się wyposażeniem i jego ilością.  Podstawowe wyposażenie montowane w produkowanym kontenerze sanitarnym, to: umywalka lub rynna umywalkowa wielostanowiskowa, muszla toaletowa z kabiną i uchwytem na papier toaletowy, prysznic natryskowy lub kabiny prysznicowe, podgrzewacz elektryczny, który zaopatruje kontener w ciepłą wodę, lustro. W trakcie produkcji wymienione wyposażenie jest kolejno montowane. Sprawa niezwykle ważną jest montaż instalacji WOD – KAN. Kabiny toaletowe wykonane są z blachy wypełnionej styropianem lub ze ścinek giszetowych zamocowanych na nóżkach przytwierdzonych do podłogi. Przyściankach giszetowych od gry  zostawia się przerwę, a same ścianki mocowane są do ściany kontenera. 

Produkcja Kontenerów Sanitarnych
Nasza oferta produkcyjna obejmuje różnorodne kontenery sanitarno-higieniczne, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Nasze kontenery są nowoczesne, gotowe do instalacji w miejscu użytkowania i dostosowane do różnorodnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz:

1.    Kontenery toaletowe WC: nasze kontenery toaletowe są wyposażone w wygodne toalety oraz systemy spłukiwania. Są one dostępne w różnych rozmiarach, od pojedynczych kabin po większe jednostki z wieloma toaletami.
2.  Kontenery prysznicowe: kontenery prysznicowe oferują możliwość umycia się i odświeżenia, co jest istotne na placach budowy, polach namiotowych czy podczas imprez plenerowych.
3.    Kontenery sanitarne dla osób niepełnosprawnych: dbamy o dostępność i wygodę dla wszystkich użytkowników, dlatego oferujemy również kontenery sanitarne dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
4.    Kontenery umywalnie z korytami umywalkowymi: nasze kontenery z wiszącymi umywalkami umożliwiają szybkie mycie rąk w higieniczny sposób, co jest istotne w przypadku wymagających standardów higieny.
5.    Kontenery sanitarne wg indywidualnego projektu: w kontener zostanie wyposażony w rozwiązania zaproponowane przez klienta.
6.    Kontenery sanitarne z pomieszczeniem socjalnym: oprócz toalety z muszlą i pisuarem, kontener posiada pomieszczenie socjalne z ankesem kuchennym, umożliwiający przygotowanie posiłków oraz ich przechowywanie w niewielkiej lodówce.
7.     Kontener sanitarny wielofunkcyjny: wyposażenie sanitariatu w dwie: muszle, umywalki, kabiny prysznicowe, pisuary oraz bojer na ciepła wodę, czyni to rozwiązanie bardzo uniwersalnym.

Specjaliści Mobilbox posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów sanitarnych. Realizowali skomplikowane projekty produkcyjne kierowane do dużych korporacji i klientów z krajów Europy Zachodniej. Potrafimy zadbać o najwyższe standardy w produkcji kontenerów sanitarnych. Posiadamy wiedzę z zakresu każdego etapu produkcji kontenera sanitarnego. W kontenerach na indywidualne zamówienie przygotowujemy projekt kontenera sanitarnego oraz montujemy w nim wskazane wyposażenie. Szczególną uwagę kładziemy na stosowanie jak najlepszych rozwiązań przy produkcji kontenerów sanitarnych dla osób niepełnosprawnych. Wymagamy by na etapie produkcji były spełnione wymogi etyczne i środowiskowe.

Produkcja kontenerów budowanych

Produkcja kontenerów budowlanych, które służą jako zaplecza budowlane, to skomplikowany proces obejmujący wiele etapów. Kontenery te są niezwykle przydatne na placach budowy, ponieważ zapewniają nie tylko miejsce do przechowywania narzędzi i materiałów, ale także wygodne warunki pracy dla pracowników. Kontenery budowlane stanowią doskonałą bazę do tworzenia dowolnej wielkości obiektów modułowych, które można dostosować do różnorodnych potrzeb. Dzięki swojej uniwersalności i przenośności można je łatwo łączyć, układać i przekształcać, tworząc różnorodne funkcjonalne pomieszczenia oraz obiekty. Produkcja kontenerów budowlanych jest procesem kompleksowym, który wymaga dokładnego planowania, precyzji w wykonaniu, oraz ściśle przestrzeganych standardów jakości i bezpieczeństwa. Kontenery te odgrywają kluczową rolę w efektywnym i sprawnym zarządzaniu placami budowy, zapewniając odpowiednie zaplecze dla pracowników oraz przechowywanie niezbędnych narzędzi i materiałów. Dlatego produkcja kontenerów budowlanych stanowi ważne ogniwo w procesie budowy i rozwoju infrastruktury.

Producent kontenerów modułowych

Najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdza dostawca – producent kontenerów posiadanymi certyfikatami oraz kooperanci i dostawcy, jak np. – System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016, ETA-18/1068, koncesja B-022_2019. Pozytywna ocena zgodności produkowanych konstrukcji zgodnie z wytycznymi normy EN-1090, daje możliwość oznaczania wyrobów znakiem CE. Specjaliści tworzący krąg współpracowników i kooperantów firmy Mobilbox, zapewniają wysokiej jakości standardy pracy oraz doradztwo i serwis w użytkowaniu kontenerów.

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!