Skip to content

 PRACA W MOBILBOX PRACA KONTENERY, PRACA WYPOŻYCZLANIA KONTENERÓW

Mobilbox Polska to wiodąca grupa wyspecjalizowanych oddziałów, świadczących usługi w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, pawilonów handlowych, produkcji kontenerów i wznoszenia obiektów modułowych. Dodatkowo zapewniamy wyposażenie biurowe, socjalne oraz niezbędne elementy do kontenerów magazynowych czy narzędziowych. Jesteśmy partnerem dla klientów, którzy realizują skomplikowane i technologicznie zaawansowane inwestycje w sektorach budownictwa, drogownictwa, rolnictwa oraz przemysłu.

Oferujemy:

Wsparcie i możliwość rozwoju: Mobilbox to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która zapewnia swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać cenne oświadczenie w branży.
Pracę w dynamicznym środowisku: Branża kontenerowa to obszar, który nieustannie się rozwija. Współpracujemy z klientami na terenie całego oraz prowadzimy realizacje w krajach ościennych. Będziesz miał/a okazję pracować w dynamicznym środowisku, gdzie codziennie poznasz nowych ludzi, napotkasz nowe wyzwania i możliwości rozwoju.
Pracę w zespole profesjonalistów: Mobilbox to zespół doświadczonych specjalistów, którzy tworzą atmosferę profesjonalizmu, współpracy i wzajemnego wsparcia. Wspólnie dążymy do osiągania najwyższych standardów obsługi klienta oraz realizacji projektów. Dołączając do nas, stajesz się częścią tego zgranego zespołu.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, zainteresowaną współpracą z dynamicznie rozwijającymi się sektorami budownictwa, przemysłu, oraz realizacją zleceń dla przedsiębiorców z innych branż, to Mobilbox Polska jest idealnym miejscem dla Twojej kariery. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Jak najszybciej przekazać swoją ofertę?

Aby zgłosić swoje zainteresowanie pracą, prosimy o przesłanie CV na adres kariera@mobilbox.pl wraz z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobilbox Polska sp. z o.o. z siedzibą al. Krakowska 1, Wola Mrokowska, 05-552 Wólka Kosowska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję powitać Cię w naszej firmie.

Dołącz do naszego zespołu i uczestnicz w dynamicznym rozwoju branży kontenerowej!