Skip to content

WYNAJEM KONTENERÓW BUDOWLANYCH KONTENER BUDOWLANY WYNAJEM

Kontenery budowlany wynajem

Wynajem kontenerów budowlanych i budynków modułowych na budowy preferowany jest do firm realizujących inwestycje budowlane oraz projekty o charakterze inwestycyjnym.Kontenery przeznaczone na wynajem obiekty z wydzielonymi biurami, salą narad, sanitariatem szefa budowy, pomieszczeniami sanitarnymi, pomieszczeniem socjalnym, kuchnią, szatniami dla pracowników fizycznych oraz podręcznym magazynem magazynu oraz szatni..

Kontenery budowlane na wynajem to pojedyncze moduły kontenerowe umiejscowione w bliskiej odległości od budowy lub połączone ze sobą w jeden budynek modułowy. Pracownicy Mobilbox projektują każdy swój obiekt wielomodułowy, konsultując się i uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem. Kontenery budowlane można instalować ze względu na swoje przeznaczenie w bliskiej odległości od prowadzonych prac. Firmom budowlanym oferujemy na wynajem kontenery budowlane i obiekty modułowe w różnorodnej konfiguracji na podstawie umowy wynajmu, zapewniając serwis i montaż kontenerów budowlanych.

Wynajem zaplecza budowlanego – kontenery budowlane w atrakcyjnej cenie

Wynajmowane kontenery budowlane to nowoczesny , sprawny i szybki sposób zabezpieczenia pracownikom komfortowego miejsca pracy i schronienia na budowie, podzielonego na niezbędną dla pracowników przestrzeń, jak: jadalnia, kuchnia, szatnia, biura, gabinet, archiwum na dokumenty, magazynku dla wszystkich pracowników pracujących na placu budowy.

Posiadane doświadczenie w montażu i wznoszeniu obiektów z kontenerów budowlanych ułatwia nam realizację skomplikowanych projektów na terenie całej Polski. Staramy zapewnić się optymalne, dedykowane rozwiązanie kontenerowe, dobrane do wielkości zatrudnienia, ilości pracowników zarządzających i ilości specjalistów pracujących na budowie. Wynajmowane zaplecze budowy, wyposażamy w : meble biurowe, wynajmowane wyposażenie RTV i AGD, schody i podesty do kontenerówokna panoramiczne i przeszklenia, meble kuchenne czy gaśnice proszkowe!

Oferowane różnorodne konfiguracje kontenerów budowlanych z wyposażeniem biurowym zapewniają przyjemną do pracy przestrzeń. Wymienne panele ścienne, oraz solidne ramy kontenerów są przystosowane do ustawiania kontenerów do wysokości do trzech kondygnacji. W ten sposób zapewniamy  możliwość postawiania obiektu dla większej grupy osób na niewielkiej powierzchni i rozmieszczenie działów na jednym z pięter.

Więcej o możliwych konfiguracjach kontenerów na stornie projektowanie kontenerów oraz produkcji kontenerów.

Producent kontenerów budowlanych na wynajem

Kontenery budowlane wytwarzane są w zakładzie specjalizującym się w realizacji obiektów kontenerowych o różnorodnym przeznaczeniu, zatrudniającym  specjalistów konstruktorów, spawaczy, technologów oraz monterów obiektów modułowych.

Kontenery budowlane na wynajem – wymiary i charakterystyka

Kontener budowlany MB20H

KONTENER BUDOWLANY 20H

KONSTRUKCJA KONTENERA: stalowa, spawana rama podłogi, stropodachu oraz słupy usytuowane w narożach kontenera. Elementy konstrukcji pokryte są powłokami antykorozyjnymi w kolorze czerwonym RAL 3000 – WYNAJEM. Woda deszczowa odprowadzana jest rynnami PCV umieszczonymi wewnątrz słupów narożnych kontenera. Konstrukcja nośna kontenera w klasie EXC2 wg. normy PN EN 1090-1. Oznakowanie CE. Elementy spawane zgodnie z PN EN ISO 3834-2.

STROPODACH: blacha ocynkowana gr. 0,55 mm, płyta wiórowa gr. 10 mm, wełna mineralna gr. 100 mm, folia paroizolacyjna, płyta laminowana biała gr. 12 mm. Maksymalne obciążenie śniegiem stropodachu 1,6 kN kg/m².

ŚCIANY: wykonane są w technologii panelowej: 10 paneli pełnych na długim boku, 4 panele na krótkim (2 okienne,1 drzwiowy, 1 pełny) łącznie 14 wymiennych paneli. Panele najczęściej Są montowane w standardzie : drzwiowy i okienne na krótszych a pełne na dłuższych bokach kontenera.

BUDOWA: stelaż drewniany: blacha lakierowana gr. 0, 55 mm szara RAL 7035 trapez, wełna mineralna gr. 60 mm, folia paroizolacyjna, płyta laminowana biała gr. 12 mm.

PODŁOGA: ocynkowana blacha trapezowa gr. 0,55 mm, wełna mineralna gr. 100 mm, folia paroprzepuszczalna, płyta podłogowa gr. 22 mm, wykładzina PCV gr. min. 2 mm. szara, wykończenie podłogi listwami przypodłogowymi.
Maksymalne obciążenie podłogi 200 kg/m².

OKNA PCV: (RU), 900×1200 mm, białe z roletą zewnętrzna.

DRZWI ZEWNĘTRZNE: białe, jednoskrzydłowe, stalowe, 900×2000 mm.

Tabela wymiarów

 

WP DataTables

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!