Skip to content

WYNAJEM KONTENERÓW BUDOWLANYCH KONTENER BUDOWLANY WYNAJEM

Kontenery budowlany wynajem

Wynajem kontenerów budowlanych i budynków modułowych na budowy preferowany jest do firm realizujących inwestycje budowlane oraz projekty o charakterze inwestycyjnym.

Kontenery przeznaczone na wynajem obiekty z wydzielonymi biurami, salą narad, sanitariatem szefa budowy, pomieszczeniami sanitarnymi, pomieszczeniem socjalnym, kuchnią, szatniami dla pracowników fizycznych oraz podręcznym magazynem magazynu oraz szatni.

.

Kontenery budowlane na wynajem to pojedyncze moduły kontenerowe umiejscowione w bliskiej odległości od budowy lub połączone ze sobą w jeden budynek modułowy. Pracownicy Mobilbox projektują każdy swój obiekt wielomodułowy, konsultując się i uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem. Kontenery budowlane można instalować ze względu na swoje przeznaczenie w bliskiej odległości od prowadzonych prac. Firmom budowlanym oferujemy na wynajem kontenery budowlane i obiekty modułowe w różnorodnej konfiguracji na podstawie umowy wynajmu, zapewniając serwis i montaż kontenerów budowlanych.

Wynajem zaplecza budowlanego – kontenery budowlane w atrakcyjnej cenie

Wynajmowane kontenery budowlane to nowoczesny , sprawny i szybki sposób zabezpieczenia pracownikom komfortowego miejsca pracy i schronienia na budowie, podzielonego na niezbędną dla pracowników przestrzeń, jak: jadalnia, kuchnia, szatnia, biura, gabinet, archiwum na dokumenty, magazynku dla wszystkich pracowników pracujących na placu budowy.

Posiadane doświadczenie w montażu i wznoszeniu obiektów z kontenerów budowlanych ułatwia nam realizację skomplikowanych projektów na terenie całej Polski. Staramy zapewnić się optymalne, dedykowane rozwiązanie kontenerowe, dobrane do wielkości zatrudnienia, ilości pracowników zarządzających i ilości specjalistów pracujących na budowie. Wynajmowane zaplecze budowy, wyposażamy w : meble biurowe, wynajmowane wyposażenie RTV i AGD, schody i podesty do kontenerówokna panoramiczne i przeszklenia, meble kuchenne czy gaśnice proszkowe!

Oferowane różnorodne konfiguracje kontenerów budowlanych z wyposażeniem biurowym zapewniają przyjemną do pracy przestrzeń. Wymienne panele ścienne, oraz solidne ramy kontenerów są przystosowane do ustawiania kontenerów do wysokości do trzech kondygnacji. W ten sposób zapewniamy  możliwość postawiania obiektu dla większej grupy osób na niewielkiej powierzchni i rozmieszczenie działów na jednym z pięter.

Więcej o możliwych konfiguracjach kontenerów na stornie projektowanie kontenerów oraz produkcji kontenerów.

Producent kontenerów budowlanych na wynajem

Kontenery budowlane wytwarzane są w zakładzie specjalizującym się w realizacji obiektów kontenerowych o różnorodnym przeznaczeniu, zatrudniającym  specjalistów konstruktorów, spawaczy, technologów oraz monterów obiektów modułowych.

Kontenery budowlane na wynajem – wymiary i charakterystyka

Kontener budowlany MB20H

KONTENER BUDOWLANY 20H

KONSTRUKCJA KONTENERA: stalowa, spawana rama podłogi, stropodachu oraz słupy usytuowane w narożach kontenera. Elementy konstrukcji pokryte są powłokami antykorozyjnymi w kolorze czerwonym RAL 3000 – WYNAJEM. Woda deszczowa odprowadzana jest rynnami PCV umieszczonymi wewnątrz słupów narożnych kontenera.
Konstrukcja nośna kontenera w klasie EXC2 wg. normy PN EN 1090-1. Oznakowanie CE.
Elementy spawane zgodnie z PN EN ISO 3834-2.

STROPODACH: blacha ocynkowana gr. 0,55 mm, płyta wiórowa gr. 10 mm, wełna mineralna gr. 100 mm, folia paroizolacyjna, płyta laminowana biała gr. 12 mm.
Maksymalne obciążenie stropodachu 100 kg/ m².

ŚCIANY: wykonane są w technologii panelowej: 10 paneli pełnych na długim boku, 4 panele na krótkim (2 okienne,1 drzwiowy, 1 pełny) łącznie 14 wymiennych paneli. Panele najczęściej Są montowane w standardzie : drzwiowy i okienne na krótszych a pełne na dłuższych bokach kontenera.

BUDOWA: stelaż drewniany: blacha lakierowana gr. 0, 55 mm szara RAL 7035 trapez, wełna mineralna gr. 60 mm, folia paroizolacyjna, płyta laminowana biała gr. 12 mm.

PODŁOGA: ocynkowana blacha trapezowa gr. 0,55 mm, wełna mineralna gr. 100 mm, folia paroprzepuszczalna, płyta podłogowa gr. 22 mm, wykładzina PCV gr. min. 2 mm. szara, wykończenie podłogi listwami przypodłogowymi.
Maksymalne obciążenie podłogi 200 kg/m².

OKNA PCV: (RU), 900×1200 mm, białe z roletą zewnętrzna.

DRZWI ZEWNĘTRZNE: białe, jednoskrzydłowe, stalowe, 900×2000 mm.

Tabela wymiarów

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!