Skip to content

KONTENERY NA SPRZEDAŻ KONTENER CENA

Sprzedam kontener

Polski rynek od wielu lat cechuje spora dynamika wzrostu inwestycji budowlanych i inwestycji przemysłowych, co bezpośrednio przekłada się na wzrost z sprzedaży kontenerów oraz różnorodnych obiektów modułowych. Kontenery będące pojedynczymi modułami trafiają głównie do biznesu, który urządza w nich biura, szatnie pracownicze, magazyny czy pomieszczenia socjalne. W tym wypadku można mówić a różnorodnej adaptacji kontenerów biurowych. Osobną kwestią jest oferta kontenerów sanitarnych o różnej konfiguracji wyposażenia sanitarnego. Kontenery zawierają  toalety, prysznice i umywalki, wielostanowiskowe umywalnie, czy zastały podzielone na toaletę damsko – męską.

Kontener na sprzedaż

Dział sprzedaży kontenerów realizuje zlecenia dostawy kontenerów o różnorodnym  przeznaczeniu w wersji standardowej oraz opracowuje wszelkie modyfikacje zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Nasi klienci użytkują obiekty wielomodułowe zarówno na terenach prowadzonych inwestycji w charakterze zaplecza budowy z zaaranżowanymi pomieszczeniami na komfortową i ergonomiczną przestrzeń biurową,  z korytarzami i ciągami komunikacyjnymi prowadzonymi wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, na przestrzeń socjalną w postaci mniejszych pomieszczeń dostępnych na każdej kondygnacji dla pracowników administracji, jak również jako przestrzeń socjalną jak: jadalnie pracownicze i szatnie dla pracowników. Sprzedaż obiektów modułowych poprzedzona jest przygotowaniem projektu przyziemia kontenera lub obiektu, dokładnym rozplanowaniem przestrzeni uwzględniającej jego przeznaczenie, ilość przebywających w nim osób, czas użytkowania, komunikację oraz indywidualne wymagania zamawiającego. Sprzedaż kontenerów prowadzona jest przez naszych pracowników w trakcie spotkań u klientów lub na oddziałach mieszących się w największych miastach całego kraju. Oferowanie i sprzedaż kontenerów oraz większych obiektów modułowych  prowadzona jest również przez przez nasz dział sprzedaży w Dębicy. Handlowcy z Dębicy planują realizację większych obiektów kontenerowych przeznaczonych na sprzedaż.  Jednym z walorów pojedynczych kontenerów jest ich łatwa i szybka dostawa i łączenie ich ze sobą w większy obiekt modułowy. Posiadamy w stałej ofercie kontenery umożliwiające postawianie obiektu o niemal dowolnym przeznaczeniu. Zestawianie modułów umożliwia profesjonalne dostosowanie powierzchni i pomieszczeń dla przyszłych użytkowników oraz optymalizowanie funkcjonalności. Powtarzalne wymiary konstrukcji kontenera oraz system ścian panelowych przystosowany jest do łączenia kontenerów zarówno długimi jak i krótkimi bokami, a wytrzymała konstrukcja umożliwia wznoszenia obiektów do trzech kondygnacji. Pracownicy przygotowują do sprzedaży zaplecza budowy, pawilony handlowe, szatnie pracownicze, biuro kontenerowe, obiekty biurowe, jadalnie pracownicze, kuchnie pracownicze, klatki schodowe z kontenerów, kontenery sanitarne, przedszkola modułowe, szkoły z kontenerów, biura sprzedaży, zaplecza sanitarne, zaplecza socjalne, zaplecza magazynowe, biura z kontenerów, kuchnie i stołówki modułowe, biura z przeszkleniami, budki strażnicze, pomieszczenia dla ochrony, pomieszczenia do kontroli osobistej, punkty dostępowe, łączniki między halami oraz kontenery mieszkalne, kontenery na działkę.

Cena kontenera, cennik kontenerów, oferta handlowa

Na kierowane do nas zapytania przygotowujemy zrozumiałą i przejrzystą ofertę handlową uwzględniającą cenę obiektu modułowego, opis techniczny kontenera / kontenerów, cenę dodatków i wyposażenia wskazanego w zapytaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kontenera lub obiektu kontenerowego skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

Dla kogo kontenery?

Kontenery standardowe będące w stałej sprzedaży i katalogu produktów, dostępne z krótkim okresem realizacji lub  “od ręki” bezpośrednio z jednego naszych oddziałów, dedykowane są głównie dla firm z branży budowlanej, specjalizującymi się w budownictwie drogowym, infrastrukturze kolejowej oraz deweloperów i firmach realizujących inwestycje przemysłowe. Sprzedaż kontenerów realizujemy dla przedsiębiorstw przemysłowych, fabryk, przedsiębiorstw usługowych, przetwórczych i gospodarstw rolnych. Zapewniają one wysokiej jakości przestrzeń, począwszy od wspomnianej powyżej przestrzeni biurowej, przestrzeni socjalnej, aż po gabinety, sekretariat, salę konferencyjną, kuchnie, serwerownie, podręczny magazyn, szatnię pracowniczą, poczekalnię. Każdy obiekt może być ustawiony do wysokości trzech kondygnacji. Komunikacja pracowników może zostać poprowadzona na zewnątrz lub wewnątrz obiektu. Nowe kontenery to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa pracy. Każdy nowy kontener przygotowany do sprzedaży przechodzi w fabryce szczegółowy obiór pod względem zgodności z odpowiednimi normami jakościowymi, jak również indywidualnej zgodności z realizowanym projektem.

Kontener biurowy sprzedaż

Biuro kontenerowe to rozwiązanie, które jest popularne od wielu lata na rynku, zarówno wśród firm budowlanych, zakładów przemysłowych jak również małych i średnich firm. Z kontenerów biurowych możemy stworzyć małą przestrzeń dla niedużej firmy oraz wielopoziomowy obiekt biurowy dla dużej grupy pracowników. Najmniejsze biuro kontenerowe wyposażamy w dwa biurka, szafę biurową sprzęt biurowy jak komputery, drukarkę oraz aranżujemy mały kącik socjalny. Zakupiony kontener może być połączony z kolejnym, tworząc większą przestrzeń, stosowanie zaaranżowaną do potrzeb. Dostępne kontenery biurowe przeznaczone do sprzedaży znajdziecie Państwo poniżej pod właściwymi oznaczeniami.

Kontenery biurowe:

Sprzedam kontener sanitarny

Rozwiązania kontenerowe umożliwiają zapewniać również zaplecze sanitarne wyposażone niezbędne instalacje, pozwalające na dokonanie przyłączenia do źródła wody oraz podpięcie do kanalizacji. Kontenery sanitarne powalają zaaranżować przestrzeń sanitarną zarówno pod względem potrzebnego wyposażenia oraz wielkości. W sprzedaży jest wiele wariantów kontenerów sanitarnych. Są tam kontenery sanitarne typu WC, kontenery prysznicowe tzn. wyposażone tylko w kabiny prysznicowe, kontenery typu umywalnia – posiadające na wyposażeniu umywalki lub rynny umywalkowe. W sprzedaży są również kontenery podzielone na cześć damską i męską. Kontenery sanitarne można zakupić ze zbiornikiem na fekalia i ścieki do kontenera.
Kontenery budowlane to kontenery, które są wykorzystywane na budowie, zarówno pojedynczo, jak i połączone w większe zaplecza budowy. Kontenery budowlane to potoczna nazwa wykorzystywanych na placach budów. Najczęściej są to kontenery sanitarne, kontenery biurowe czy kontenery socjalne.

W sprzedaży posiadamy kontenery sanitarne o różnej konfiguracji wyposażenia –  z prysznicem, umywalką, rynną umywalkową, zlewem, toaletą, pisuarem.

Kontenery sanitarne:

Sprzedam tymczasowe zaplecze z kontenerów

Sprzedaż tymczasowych zapleczy kontenerowych dedykowana jest głównie do firm budowlanych i szeroko rozumianego przemysłu. Posiada ono solidną i trwała konstrukcje.  Taki obiekt to nieodłączny element dużych inwestycji budowlanych, które zapewnia pomieszczenia biurowe, sanitariaty, pomieszczenia socjalne, przestrzeń kuchenną oraz podręczny magazynek na przybory biurowe czy środki i sprzęt służący utrzymaniu czystości. Obiekt wyposażony jest korytarz i klatkę schodową zapewniającą komfortowe przemieszczanie się personelu między kondygnacjami. 

SPRZEDAŻ KONTENERÓW BIUROWYCH SANITARNYCH I PAWILONÓW HANDLOWYCH   KONTENERY NA SPRZEDAŻ

ul. Krakowska 1, 39-200 Dębica

Jan Gawle

Specjalista ds. Sprzedaży Kontenerów

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Dominik Podolski
Specjalista ds. Sprzedaży Kontenerów

+48 691 549 335
d.podolski@mobilbox.pl

Agnieszka Starzyk 
Export Kontenerów i Obiektów Modułowych

+48 885 451 885

starzyk@mobilboxcontainer.pl

SPRZEDAJEMY KONTENERY I BUDYNKI MODUŁOWE W WOJEWÓDZTWACH 

 • Kontenery Zachodniopomorskie

 • Kontenery Pomorskie

 • Kontenery Warmińsko-Mazurskie

 • Kontenery Lubuskie

 • Kontenery Wielkopolskie

 • Kontenery Kujawsko – Pomorskie

 • Kontenery Mazowieckie

 • Kontenery Podlaskie

 • Kontenery Dolnośląskie 

 • Kontenery Łódzkie

 • Kontenery Lubelskie

 • Kontenery Opolskie

 • Kontenery Śląskie

 • Kontenery Świętokrzyskie

 • Kontenery Małopolskie

 • Kontenery Podkarpackie

Kontenery magazynowe


Kontenery morskie


Kontenery mieszkalne


Sprzedaż mebli biurowych i wyposażenia biurowego

Zapewnienie kompleksowego serwisu naszym klientom, zadecydowało o równoległym rozwoju oferty sprzedaży wyposażenia biur, mebli biurowych, szafek pracowniczych, klimatyzacji do kontenerówokien i przeszkleń do kontenerów, kuchni, sali konferencyjnej, magazynów i budynków modułowych.

Zapewniamy meble biurowe, jak: stoły, krzesła, biurka, tablice suchościeralne, sprzęt RTV i AGD oraz meble kuchenne i wyposażenie kuchni jak lodówki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, wyposażenie szatni pracowniczych – szafki BHP. W kontenerach magazynowych instalujemy łatwe w montażu regały kontenerowe.

Części do kontenerów – sprzedaż

Oddział kontenery Dębica prowadzi sprzedaż części do kontenerów:

Więcej o dostępnych częściach do kontenerów w sekcji „Części do kontenerów”.

 
Produkcja kontenerów realizowana jest w nowoczesnym zakładzie produkującym, który realizuje zamówienia na skomplikowane obiekty modułowe. Więcej w zakładce „Produkcja kontenerów”.
 

Transport kontenerów, montaż, serwis kontenerów

Posiadając dobrze zorganizowaną sieć wynajmu i sprzedaży kontenerów obejmującą swym zasięgiem teren całej Polski – wszystkie województwa, największe miasta Polski, dajemy pewność naszym klientom, że zakupiony, bądź wynajęty kontener czy budynek kontenerowy, zostanie bezpiecznie i sprawnie dostarczony we wskazane miejsce.

Posadowienie kontenera, podłączenie niezbędnych mediów, jak przede wszystkim zmontowanie i skręcenie ze sobą modułowego obiektu, to dla nas codzienność. Przygotowujemy i realizujemy obiekty kontenerowe, które są dostosowane do zaplanowanego sposobu użytkowania i ilości osób mających w nim przebywać. W trakcie montażu instalujemy ścianki działowe, klatki schodowe, korytarze, wiatrołapy oraz wyposażamy pomieszczenia w meble biurowe, meble kuchenne, meble do stołówek, jadalni, sal konferencyjnych oraz urządzenie RTV i AGD.

PYTANIA do Działu Sprzedaży Kontenerów w Dębicy

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!