Skip to content

WYNAJEM KONTENERÓW MORSKICH Kontener morski wynajem

Czy warto wynająć kontener morski?

Kontenery morskie na wynajem to idealny wybór dla Państwa firmy w przypadku pilnej potrzeby uzupełniania deficytu powierzchni magazynowej. Kontenery morskie powszechnie wykorzystywane są w transporcie morskim i lądowym, jednak ich powszechna dostępność, przyniosła im popularność jako podręczny magazyn przy inwestycjach. Kontener morski na wynajem wyposażony jest w solidne, masywne drzwi, posiadające rygle zamykające. Magazyn z kontenerów morskich do dokonała forma na przechowywanie towaru na paletach. Nadają się również do instalacji wewnątrz regałów kontenerowych, które zapewniają przechowywanie towaru, narzędzi o różnych gabarytach.

Oferowane kontenery podczas wynajmu chronią ładunek złożony wewnątrz i w optymalny sposób spełniają wymagania magazynowe w różnych okolicznościach i lokalizacjach. Kontenery magazynowe na wynajem są dostępne dla Państwa w naszych oddziałach w Polsce. Zapewniamy wynajem krótkoterminowy na eventy, imprezy masowe, na krótkie prace remontowe oraz obsługę długoterminowych projektów budowlanych czy stałą powierzchnię magazynową dla przemysłu.

Kontener morski – tymczasowa hala na wynajem – zalety wynajmu!

Optymalizacja przestrzeni magazynowej nigdy nie była prostsza.  Nasza firma specjalizuje się w innowacyjnym podejściu do budowy przestrzeni magazynowej służącej niczym niewielka hala magazynowa z użyciem kontenerów morskich. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskujesz więcej niż tylko przestrzeń – zyskujesz efektywność i elastyczność.

Dlaczego warto postawić na magazyny z wynajmowanych kontenerów morskich?

Szybkość i Efektywność: Nasze kontenery morskie można postawić w rekordowym czasie. To oznacza, że Twoje nowe przestrzenie magazynowe będą gotowe do użycia w krótkim okresie, co przyczyni się do poprawy funkcjonowania Twojej działalności.  Działamy bezpośrednio z naszych oddziałów, które pokrywają swoją obsługą cały kraj. To oznacza, że jednocześnie możemy obsługiwać kilka Twoich lokalizacji.

Elastyczność: Kontenery morskie pozwalają na łatwą modyfikację i dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb., dobierając odpowiedni kontener morski pod względem wielkości, wymiarów i wyposażenia. Możesz zmieniać układ ustawiania kontenerów, dodawać lub usuwać kontenery według zmieniających się wymagań, możesz wewnętrze doposażyć w odpowiednie meble i regały. Wewnątrz można zainstalować oświetlenie i instalację elektryczną.

Koszty wynajmu: Budowa tradycyjnych hal magazynowych może być kosztowna i czasochłonna. Nasze magazyny z kontenerów morskich są bardziej ekonomiczne, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze bez rezygnacji z jakości. Wynajmujesz kiedy chcesz, na określony okres czasu. Zapewniamy transport, rozładunek, załadunek i montaż.

Mobilność: Potrzebujesz przenieść magazyn? Chcesz dostawić kolejne kontenery morskiego? Nasze kontenery morskie mogą być łatwo przemieszczane w razie potrzeby, co daje Ci swobodę i możliwość reagowania na zmieniające się warunki rynkowe.

Ekologia: Wykorzystując kontenery morskie, wspierasz zrównoważony rozwój. Odpowiedzialnie korzystasz z istniejących zasobów i przyczyniasz się do redukcji odpadów budowlanych.

ZASTOSOWANIE WYNAJMOWANYCH KONTENERÓW MORSKICH 

KONTENER MORSKI WYNAJEM BUDOWNICTWO

KONTENER MORSKI WYNAJEM NA INWESTYCJE

KONTENER MORSKI WYNAJEM DLA PRZEMYSŁU

KONTENER MORSKI   WYNAJEM DO USŁUG I  HANDLU

KONTENER MORSKI WYNAJEM DO LOGISTYKI

KONTENER MORSKI WYNAJEM NA MAGAZYN

KONTENER MORSKI WYNAJEM NA EVENTY

KONTENER MORSKI WYNAJEM TRANSPORT

Kontenery morskie na wynajem zalety

 • Bezpieczne przechowywanie –  ochrona przed wiatrem, wodą i szkodnikami
 • Możliwość rozbudowy powierzchni magazynowej
 • Szybka relokacja kontenera magazynowego wraz z towarem
 • Łatwe przewożenie kontenera magazynowego – także wózkiem widłowym
 • Konstrukcja  składowanie wielopoziomowe – piętrowanie
 • Znormalizowane wymiary – 10’, 20’, 40′

Kto powinien rozważyć wynajem kontenera morskiego?

 • Przedsiębiorcy potrzebujący magazyn do szybkiej instalacji, rozbudowy lub piętrowego magazynu wraz ze schodami kontenerowymi.
 • Budowlańcy chcący zapewnić bezpieczeństwo swoim urządzeniom, narzędziom czy materiałom.

Dlaczego warto wynająć kontener morski w firmie Mobilbox?

 • Atrakcyjna cena wynajmu kontenera morskiego
 • Pełna obsługa logistyczna, serwisowa

   

 • Czytelna umowa wynajmu i sprawna realizacja
 • Fachowy montaż wynajętego kontenera morskiego
 • Możliwość zestawienia z innymi kontenerami
 • Na zamówienie dodatkowe wyposażenie – regały, oświetlenie, wentylacja, drzwi, okna, ściana wewnętrzna.
 • Dostępność na terenie całej Polski.
 • Elastyczne podejście do potrzeb klientów
 • Fachowe doradztwo

Wynajem kontenerów morskich – cechy charakterystyczne i wymiary

MX 20


KONTENER MORSKI MX 20 na WYNAJEM


Kontener morski MX 20 to najpopularniejszy w wynajmie wśród kontenerów morskich. Przystosowany do transportu samochodem ciężarowym z dźwigiem HDS.  Kontener umożliwia umieścić wewnątrz 11 europalet z towarem. Doskonały jako niewielki magazyn. Posiada uchwyty do mocowania ładunku oraz kieszenie na widły wózka widłowego. Podłoga z wytrzymałej, wodoodpornej sklejki o gr. 28 mm. Konstrukcja i obudowa ze stali CORTEN – długa żywotność i wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Wymiary drzwi kontenera morskiego MX 20:

  • Szerokość: 2,340 mm
  • Wysokość: 2,292 mm
  • Wyposażony w kieszeń do wózka widłowego

Wymiary kieszeni kontenera morskiego na widły wózka widłowego:

  • Szerokość: 360 mm
  • Wysokość: 115 mm

Pojemność magazynowa kontenera morskiego:

  • 33 m³/20′

Aktualna tablica legalizująca CSC (w razie potrzeby)

  Tabela wymiarów

   

  WP DataTables

  NAPISZ DO NAS

  Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!