Skip to content

WYNAJEM KONTENERÓW

Kontenery wynajem

Wynajem kontenerów w zestawach lub wynajem to jednego kontenera to jedna ze specjalizacji wypożyczalni naszej wypożyczalni kontenerów. Mobilbox specjalizuje się w wynajmie kontenerów o wielu zastosowaniach. Są to zarówno nowe na wynajem kontenery biurowe, kontenery sanitarne na wynajem, kontenery socjalne na wynajem, kontenery mieszkalne na wynajem, kontenery morskie na wynajem, kontenery budowlane na wynajem kontenery magazynowe na wynajem, jak i używane w bardzo dobrym stanie technicznym, kontenery jako funkcjonalne stołówki, jadalnie pracownicze, szatnie, sanitariaty damsko – męskie, mieszkania, magazyny podręczne, pomieszczenia socjalne, wartownie czy stróżówki. Kontenery są dostępne dla Państwa bezpośrednio z naszych oddziałów w całej Polsce w atrakcyjnych warunkach na wynajem.

Kontenery mają zastosowanie jako zaplecza budowlane, szatnie pracownicze, biura dla kadry administracyjnej i kierowniczej oraz przestrzenie magazynowe. Kontenery na wynajem dostępne są indywidualnie dla Państwa w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym. Oferta Mobilbox jest zawsze dopasowywana do możliwości i potrzeb Klientów, a każdy obiekt kontenerowy jest projektowany indywidualnie, zgodnie z przeznaczeniem i oczekiwaniami Klienta. Interesuje cennik / cena wynajmu kontenerów? Zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kontenerów!

Zalety wynajmu kontenerów:

  • brak konieczności inwestowania w zakup kontenerów
  • ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych budynków biurowych oraz innego typu budownictwa
  • szybka realizacja i aranżacja PRZESTRZENI SOCJALNEJ, BIUROWEJ, SANITARNEJ, MIESZKALNEJ czy MAGAZYNOWEJ
  • rozbudowa powierzchni KONTENEROWEJ o nowe BIURA, SANITARIATY , MAGAZYNY, PRODUKCJĘ, USŁUGI, KUCHNIE, JADALNIE, SZATNIE, KANTYNĘ czy MISTRZÓWKĘ
  • dostawa w ustalonym terminie, na wskazane przez klienta miejsce
  • szybki i profesjonalny MONTAŻ i SERWIS KONTENERÓW
  • ODBIÓR KONTENERÓW z rozbieranych BUDYNKÓW MODUŁOWYCH 
  • zapewniamy TRANSPORT i wszelkie NAPRAWYMODYFIKACJE  i ADAPTACJE KONTENERÓW

 

WYNAJEM KONTENERÓW

Kontenery biurowe wynajem

Wynajem kontenerów biurowych w Polsce, to kluczowa cześć działalności naszych oddziałów. Usługa obejmuje wynajem pojedynczych modułów biurowych oraz obiektów biurowych, których głównym elementem składowym jest kontener biurowy. Wynajmowane kontenery biurowe łączone są z innymi kontenerami, tj. kontenerami sanitarnymi, kontenerami socjalnymi, kontenerami biurowymi i kontenerami magazynowymi . Kontenery można piętrować do wysokości trzech kondygnacji. Więcej – wynajem kontenerów biurowych.

Kontenery sanitarne wynajem

Posiadamy na wynajem kilka typów kontenerów sanitarnych, różniących się wyposażeniem. Oferujemy kontenery zapewniającą komfortową łazienkę pracownikom w miejscu realizowanej inwestycji budowlanej lub zakładzie pracy. W innej opcji jest to sanitariat podzielony na cześć damską i męską – dedykowany do miejsc publicznych i na imprezy masowe. Niezastąpione na inwestycjach czy zakładach pracy są wielostanowiskowe umywalnie, zestawiane z kontenerami szatniowymi lub innymi kontenerami sanitarnymi. Inną propozycją jest wielostanowiskowy kontener prysznicowy. Więcej: wynajem kontenerów sanitarnych.

Kontenery socjalne wynajem

Przykładem samodzielnego kontenera socjalnego może być kontener MB 26, który poza przestrzenią użytkową, wyposażony został w łazienkę z umywalkę, miskę ustępową i prysznic. Więcej: wynajem kontenerów socjalnych.

Kontenery budowlane wynajem

Wynajem kontenerów budowlanych to forma usługi zapewniająca zaplecze biurowe, przestrzeń socjalną i sanitariaty  na inwestycjach budowlanych.  Więcej o wynajmie kontenerów budowlanych w zakładce wynajem kontenerów budowlanych.

Portiernia – stróżówka – wartownia – wynajem

Portiernie i stróżówki kontenerowe, to nieodłączny element każdej dużej inwestycji budowlanej. Dużą popularność zyskały wraz z ich wykorzystywaniem na parkingach, placach, miejscach publicznych. To idealne rozwiązanie dla pracowników ochrony w miejscach wymagających bezpośredniego dozoru. Więcej – wynajem portierni, stróżówek i mistrzówek.

Zbiorników na fekalia – wynajem

Zbiorniki na ścieki / nieczystości przystosowane do kontenerów, to opcja wynajmu skierowana do montażu w miejscach pozbawionych kanalizacji. Zbiorniki montuje się pod kontenerami sanitarnymi, kontenerami socjalnymi oraz mieszkalnymi.  Więcej o wynajmie zbiorników w zakładce: wynajem zbiorników szambo do kontenerów.

Gdzie wynająć kontener ?

Wynajem kontenerów prowadzimy bezpośrednio w  naszych oddziałach, które obsługują teren całego kraju. Poniżej możecie Państwo wybrać najbliższe miasto i skontaktować się z najbliższym oddziałem.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów!

Zapraszamy!

WYNAJEM KONTENERÓW GDAŃSK GDYNIA SOPOT

WYNAJEM KONTENERÓW KATOWICE

WYNAJEM KONTENERÓW KRAKÓW

WYNAJEM KONTENERÓW POZNAŃ

WYNAJEM KONTENERÓW RZESZÓW

WYNAJEM KONTENERÓW SZCZECIN

WYNAJEM KONTENERÓW WARSZAWA

WYNAJEM KONTENERÓW WROCŁAW

WYNAJEM KONTENERÓW ŁÓDŹ

WYNAJEM KONTENERÓW LUBLIN

WYNAJEM KONTENERÓW DĘBICA

WYNAJEM KONTENERÓW TORUŃ

WYNAJEM KONTENERÓW BIAŁYSTOK

WYNAJEM KONTENERÓW KIELCE RADOM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

NAPISZ DO NAS Bezpłatna wycena usługi

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!