Skip to content
Menu

WYNAJEM KONTENERÓW

Mobilbox specjalizuje się w wynajmie kontenerów o wielu zastosowaniach. Są to zarówno nowe na wynajem kontenery biurowe, kontenery sanitarne na wynajem, kontenery socjalne na wynajem, kontenery mieszkalne na wynajem, kontenery morskie na wynajem, kontenery socjalne na wynajem, kontenery budowlane na wynajem kontenery magazynowe na wynajem, jak i używane w bardzo dobrym stanie technicznym, kontenery jako funkcjonalne stołówki, szatnie, sanitariaty damsko – męskie, mieszkania, magazyny podręczne, pomieszczenia socjalne, wartownie czy stróżówki. Kontenery są dostępne dla Państwa bezpośrednio z naszych oddziałów w całej Polsce w atrakcyjnych warunkach na wynajem.

Kontenery mają zastosowanie jako zaplecza budowlane, szatnie pracownicze, biura dla kadry administracyjnej i kierowniczej oraz przestrzenie magazynowe. Kontenery na wynajem dostępne są indywidualnie dla Państwa w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym. Oferta Mobilbox jest zawsze dopasowywana do możliwości i potrzeb Klientów, a każdy obiekt kontenerowy jest projektowany indywidualnie, zgodnie z przeznaczeniem i oczekiwaniami Klienta. Interesuje cennik wynajmu kontenerów? Zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kontenerów!

Wynajem kontenerów, to:

  •  brak konieczności inwestowania w zakup zaplecza kontenerowego
  • ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych budynków biurowych oraz innego typu budownictwa
  • szybka realizacja i aranżacja przestrzeni socjalnej, biurowej, sanitarnej, mieszkalnej czy magazynowej
  • możliwość rozbudowy powierzchni kontenerowej o nowe biura, sanitariaty czy magazynowej w dowolnym momencie
  • dostawa w ustalonym terminie, na wskazane przez klienta miejsce
  • szybki i profesjonalny montaż oraz późniejszy serwis kontenerów
  • odbiór kontenerów z rozbieranych budynków modułowych
  • zapewniamy transport i wszelkie naprawy i modyfikacje kontenerów

WYNAJEM KONTENERÓW

Kontenery biurowe wynajem

Wynajem kontenerów biurowych w Polsce, to kluczowa cześć działalności naszych oddziałów. Usługa obejmuje wynajem pojedynczych modułów biurowych oraz obiektów biurowych, których głównym elementem składowym jest kontener biurowy. Wynajmowane kontenery biurowe łączone są z innymi kontenerami, tj. kontenerami sanitarnymi, kontenerami socjalnymi i kontenerami biurowymi. Kontenery można piętrować do wysokości trzech kondygnacji. Więcej – wynajem kontenerów biurowych.

Kontenery sanitarne wynajem

Posiadamy na wynajem kilka typów kontenerów sanitarnych, różniących się wyposażeniem. Oferujemy kontenery zapewniającą komfortową łazienkę pracownikom w miejscu realizowanej inwestycji budowlanej lub zakładzie pracy. W innej opcji jest to sanitariat podzielony na cześć damską i męską – dedykowany do miejsc publicznych i na imprezy masowe. Niezastąpione na inwestycjach czy zakładach pracy są wielostanowiskowe umywalnie, zestawiane z kontenerami szatniowymi lub innymi kontenerami sanitarnymi. Inną propozycją jest wielostanowiskowy kontener prysznicowy, Więcej i wynajem kontenerów sanitarnych.

Kontenery socjalne wynajem

Przykładem samodzielnego kontenera socjalnego może być kontener MB 26, który poza przestrzenią użytkową, wyposażony został w łazienkę z umywalkę, miskę ustępową i prysznic. Więcej – wynajem kontenerów socjalnych

Kontenery budowlane wynajem

Wynajem kontenerów budowlanych to forma usługi zapewniająca zaplecze biurowe, przestrzeń socjalną i sanitariaty  na inwestycjach budowlanych.

Portiernia – stróżówka – wartownia – wynajem

Portiernie i stróżówki kontenerowe, to nieodłączny element każdej dużej inwestycji budowlanej. Dużą popularność zyskały wraz z ich wykorzystywaniem na parkingach, placach, miejscach publicznych. To idealne rozwiązanie dla pracowników ochrony w miejscach wymagających bezpośredniego dozoru. 

Więcej – wynajem portierni, stróżówek i mistrzówek.

Wynajem zbiorników na fekalia

Zbiorniki na ścieki / nieczystości przystosowane do kontenerów, to opcja wynajmu skierowana do montażu w miejscach pozbawionych kanalizacji. Zbiorniki montuje się pod kontenerami sanitarnymi, kontenerami socjalnymi oraz mieszkalnymi.  Więcej – wynajem szambo do kontenerów

NAPISZ DO NAS Bezpłatna wycena usługi

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!