Skip to content

PROJEKTOWANIE KONTENERÓW i BUDYNKÓW MODUŁOWYCH PROJEKT KONTENERA, PROJEKT BUYNKU MODUŁOWEGO

ZAPROJEKTUJ SWÓJ KONTENER Z MOBILBOX

Projektowanie kontenerów czy budynku modułowego to złożony proces, który w skrócie można zdefiniować jako: rozwiązywanie postawionych problemów przez Klienta w najlepszej funkcjonalnej dla Niego formie.

Potrzeby każdego Klienta są inne, jednak strukturę pracy, zespół Mobilbox stara się organizować według wypracowanego przez lata schematu.

 

 

  • Przygotowanie szkicu funkcjonalnego obiektu kontenerowego
  • Dopracowanie projektu oraz oferty wraz z Klientem
  • Podpisanie umowy na zakup lub wynajem kontenerów
  • Dostawa i montaż kontenera, obiektu modułowego

 

 

Wybudowanie eleganckiego biura z modułów kontenerowych – to wyzwanie. Brzmi niewiarygodnie? Zespół Mobilbox realizuje tak postawione nowatorskie zadania od wielu lat na całym świecie.

Mobilbox dzięki mobilnym rozwiązaniom w krótkim czasie tworzy kontenery, powierzchnie biurowe, pomieszczenia socjalne czy sanitariaty w odpowiedzi na indywidualne potrzeby swoich Klientów. Dzięki kompatybilności poszczególnych kontenerów oraz mobilnemu systemowi paneli – ścian wymiennych w kontenerach, budowa, rozbudowa, czy zmiana zaaranżowanego wcześniej wnętrza jest prosta i szybka w realizacji. Mobilność i kompatybilność rozwiązań modułowych pozwala w razie zaistnienia potrzeby przenieść cały budynek w nowe miejsce. Budownictwo kontenerowe jest niezwykle uniwersalne a wręcz bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o czas rozpoczęcia użytkowania budynków lub dostępności tych pomieszczeń dla pracowników czy klientów od momentu pomysłu na ich realizację. 

Wynajem kontenerów Mobilbox
projekt kontenerów


Realizacje

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!