Skip to content
Menu

KONTENER EVENTOWY KONTENERY EVENTOWE

Kontenery eventowe

Propozycja kontenerów na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia to pomysł na mobilną powierzchnię, zarówno na krótkie wydarzenia jak i przedsięwzięcia sezonowe.

Kontenerowe obiekty eventowe oparte są na sprawdzonych rozwiązaniach tzn. spawanej konstrukcji stalowej wypełnionej panelami wyposażonymi w okna i drzwi. Aby ułatwić logistykę kontenerów eventowych tzn. załadunek i rozładunek, ramy kontenera wyposażono w specjalne naroża, służące do mocowania zawiesi, umożliwiające podniesienie modułu eventowego przez dźwig. Dodatkowo naroża są wykorzystywane do łączenia kontenerów za pomocą ściągów wewnętrznych i zewnętrznych. Tak trwała konstrukcja oraz solidny sposób łączenia kontenerów eventowych umożliwia wykorzystywanie obiektu przez gości i turystów oraz pracowników.

 • Kontenery na wydarzenia kulturalne
 • Kontenery na imprezy sportowe
 • Kontenery dla turystyki
 • Mobilne sanitariaty
 • Biura organizatora imprez
 • Kontenerowe kasy biletowe 

 

Kontenery przemysłowe

Kontenery Eventowe

Kontenery eventowe to dość pojemne pojęcie, uwzględniające szereg różnych form wykorzystania kontenerów oraz ich adaptacji na bardzo różnorodne przedsięwzięcia. Począwszy od kas biletowych, niewielkich kameralnych kawiarni, garderoby dla artystów, sanitariatów mobilnych, pomieszczeń dla ratowników dla personelu i artystów na festiwalach, czy kontenerów dedykowanych na imprezy targowe w celu eksponowania produktów i przyjmowania gości oraz zwiedzających.

Kontenery eventowe mają bardzo bogate możliwości aranżacji i użytkowania.

Zapewnienie powierzchni na planowane wydarzenia

Dużym atutem kontenerów eventowych jest łatwość ich transportowania, co umożliwia wielokrotne wykorzystywanie obiektu eventowego na różnych przedsięwzięciach kulturalnych i sportowych w dowolnych lokalizacjach. Przemieszczanie kontenerów obywa się z wykorzystaniem samochodów ciężarowych, najczęściej wyposażonych w dźwig HDS.

Aranżacja kontenerów eventowych

Stalowa konstrukcja, wysokiej jakości i estetyczne materiały wykończeniowe, to tylko część atutów modułu. Przestrzeń i zastosowane rozwiązania pozwalają na dowolną aranżację, użycie bogatej palety elementów dekoracyjnych jak tapety, panele podłogowe, indywidualne detale artystyczne ze stali, szkła, drewna czy tworzywa sztucznego. Dodatkowo przy większych obiektach w opcji pozostaje instalacja balkonów, tarasów, zewnętrznych i wewnętrznych jak również zewnętrznych schodni z podestami wyposażonymi w bezpieczne barierki. Równie ważnym udogodnieniem są przeszklenia i okna panoramiczne wraz z żaluzjami, montowane w miejsce paneli ściennych w ramie kontenera, zapewniające świetną widoczność, a w połączeniu z tarasem zainstalowanym na dachu innego kontenera, tworzy nowoczesną, rzucająca się w oczy bryłę w industrialnym charakterze. Należy pamiętać o możliwości daszków nad wejściem, attyki oraz dodatkowego dachu.

Wyposażenie kontenera eventowego

Rozważając wybór wyposażenia kontenera obiektu eventowego trzeba zaplanować i przemyśleć jego przeznaczenie oraz liczbę osób z niego korzystających. Ważną częścią wyposażenia są meble, bar, krzesła barowe, hokery, urządzenia jak ekspres do kawy, telewizor i nagłośnienie a nawet aneks kuchenny, lodówka czy klimatyzacja. Inny sprzęt użytkownik będzie musiał dobrać sam w zależności od specyfiki prowadzonej działalności.

Reklama i oznakowanie kontenera eventowego

Ściany, okna i dach dają spore możliwości do graficznego wyróżnienia i brandingu prowadzonej działalności. Można sobie wyobrazić podświetlany żarówkami LED plafon, naklejkę z logotypem lub duża grafikę na folii naklejonej na ścienie kontenera.

Przykładowe zestawienie wyposażenie do biura kontenerowego

 • Stół duży – konferencyjny
 • Krzesło konferencyjne ISO
 • Ekran multimedialny
 • Projektor
 • Telewizor

Więcej o wyposażeniu biur

Na indywidualne zamówienie montujemy
 •  panele podłogowe
 • dodatkowy panel witrynowy
 • klimatyzacja 2,6 kW lub 3,6kW
 • dowolna konfiguracja wnętrza
 • dowolna konfiguracja okien i drzwi w panelach ściennych