Skip to content

KONTENERY LUBLIN KONTENER  LUBLIN / KONTENERY LUBELSKIE

Kontenery  Lublin sprzedaż

Kontenery oferujemy na rynku województwa lubelskiego w postaci usług takich jak: wynajem kontenerów, sprzedaż kontenerów i budynków modułowych. Oferowane kontenery używane są najczęściej jako zaplecza socjalne, biura, sanitariaty, magazyny, szatnie pracownicze. Kontenery zapewniają nowoczesne biura budowy dla kadry kierowniczej oraz komfortową przestrzeń socjalną dla pracowników. Zaplecza budowy zestawiane są z kontenerów budowlanych, kontenerów biurowych, kontenerów sanitarnych, kontenerów socjalnych oraz kontenerów magazynowych.

Naszym Klientom z terenu województwa lubelskiego zapewniamy kontenery i ich kompleksową obsługę, serwis, montaż i transport.  Współpraca obejmuje przygotowanie czytelniej oferty wynajmu lub sprzedaży kontenerów, projekt kontenera lub budynku modułowego, dostawę z rozładunkiem oraz montaż obiektu kontenerowego. Jeśli jesteś zainteresowany kontenerami, skontaktuj się z naszym oddziałem pracownikiem oferującym kontenery w Lublinie. 

Wynajem kontenerów Lublin

Oferujemy szeroką gamę różnych typów kontenerów klientom w Lublinieusługa wynajmu kontenerów biurowych, sanitarnych, socjalnych, szatniowych, morskich, magazynowych, portierni, stróżówek oraz obiektów modułowych, jak: szatnie pracownicze, biura kontenerowe, jadalnia pracownicza, zaplecze budowy, kuchnia z kontenerów, sala konferencyjna a nawet pawilon handlowy. Wynajem kontenerów w Lublinie to propozycja kierowana do szeroko pojętego biznesu, tj. firm budowlanych, przemysłu, rolników, firm usługowych i samorządów. 

Sprzedaż kontenerów Lublin

Sprzedaż kontenerów prowadzony jest przez pracownika pracującego na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Dbając o wysokie standardy współpracy staramy się przekazać ważne informacje z zakresu użytkowania i konserwacji kontenera. Sprzedaż kontenera w Lublinie obywa się na podstawie  umowy kupna – sprzedaży kontenera. Na nowe kontenery udzielamy gwarancji. Kontener po zakupie może być odebrany przez klienta bezpośrednio z placu magazynowego lub kontener zostanie dowieziony we wskazane przez klienta miejsce. Więcej o sprzedaży kontenerów w rozdziale kontenery.

Kontenery biurowe Lublin

Kontenery biurowe montowane na terenie Lublina, mogą mieć mają różnorodne zastosowanie i aranżację. Kontener biurowy w Lublinie szybko możemy przygotować i wyposażyć w meble biurowe, aranżując komfortową przestrzeń biurową. Dodając kolejne kontenery, można wznieść większy budynek kontenerowy, w którym pracownicy będą mogli w komfortowych warunkach pracować. Kontener biurowy bez ścian zewnętrznych może być użyty do stworzenia razem z innymi kontenerami biura typu Open Space.

Budownictwo modułowe Lublin

Jednym z najważniejszych walorów kontenerów jest łatwość ich łączenia i zestawiania w budynek modułowy. Łączenie kontenerów zwiększa ich funkcjonalność, umożliwiając na bardziej wyszukane zastosowanie. Zestawienie kontenera biurowego z kontenerem sanitarnym może posłużyć do przygotowania zaplecza budowy w Lublinie. Kontenery Mobilbox, posiadają powtarzalne, standardowe wymiary, dlatego można je ze sobą łączyć, zarówno po długim jak i krótkim boku oraz ustawiać do trzech kondygnacji.

Kontenery budowlane Lublin

Kontenery budowlane to, te kontenery, które użytkowane są przy realizacji projektów budowlanych, tworząc różnorodne zaplecza, niezbędne do realizacji zaplanowanych przedsięwzięć. Kontenery budowlane to potoczna nazwa wykorzystywanych na placach budów kontenerów takich jak:  kontenery sanitarne, kontenery biurowe, kontenery socjalne, czy kontenery magazynowe.

Kontenery sanitarne Lublin

Kontenery sanitarne są nieodłącznym elementem wszelkich obiektów modułowych. Ten typ kontenera oferowany jest w różnych konfiguracjach. W zależności do potrzeb w kontenerze montowane są we wskazanych ilościach:  toalety, prysznice, umywalki, rynny umywalkowe, zlewy, pisuary, elektryczne podgrzewacze wody, lustro, wentylator elektryczny.

kontenery używane

Używane i nowe kontenery

Tanie kontenery sprzedaż

Zaplecze budowy Lublin

Tymczasowe zaplecze budowy, to bardzo popularna i przydatna forma zapewniania pracownikom niezbędnej przestrzeni do pracy i wypoczynku w trakcie prowadzonych prac na ternie budowy. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie oraz ułatwia relokację zaplecza na inne budowy. Zaplecza budowy oferują pomieszczenie biurowe, sanitarne, socjalne, kuchnię, magazyn, które połączone specjalnymi kontenerami korytarzowymi, klatką schodową oraz schodami kontenerowymi tworzą funkcjonalny budynek tymczasowy. W poprzednich latach zaplecza budowy potocznie nazywano barakiem budowlanym.

Kontenery magazynowe Lublin

Na wynajem w Lublinie oferujemy również kontenery magazynowe, cieszące się wielką popularnością jako magazyn na narzędzia i materiały. Kontenery magazynowe  zabezpieczają towar i urządzenia na budowach czy na terenie fabryk przed warunkami atmosferycznymi. Pozostawiony wewnątrz sprzęt jest również chroniony przed niepowołanymi osobami. Konstrukcja stalowa kontenera magazynowego wraz z solidnymi drzwiami wyposażonymi w rygle i zawiasy zapewniają wieloletnie użytkowanie. 

Kontenery socjalne Lublin

Kontenery socjalne to nie tylko przestrzeń do dziennego pobytu osób, czy przestrzeń do adaptacji pod tymczasowe mieszkanie socjalne dla osób bez dachu nad głową, ale przede wszystkim przestrzeń socjalna dla pracowników pracujących w ternie, z dala od miejsca zamieszkania. Razem z innymi kontenerami tworzą budynki modułowe, posiadające jadalnię pracowniczą, kuchnię czy szatnię pracowniczą wyposażonąw szafki BHP. Wynajem kontenerów socjalnych to idealne rozwiązanie na tworzenie tymczasowych mieszkań socjalnych dla osób pozbawionych dachu nad głową.

 

Kontenery morskie Lublin

Szeroka dostępność kontenerów morskich, służące przede wszystkim jako opakowania na towar przybywający drogą morską, zwłaszcza z Azji. Najczęściej wykorzystywane są  zatem w logistyce oraz jako baza wyjściowa do adaptacji na obiekt gastronomiczny, kawiarnie, a nawet na dom z kontenerów. Zyskujące na popularności kontenery morskie są często użytkowane jako magazyn na budowie czy na ternie przemysłowym. Wytrzymała konstrukcja oraz dostępność kontenerów morskich przyczyniła do rozwoju usługi adaptacji kontenerów na kontenery mieszkalne.

Portiernia Stróżówka Wartownia Lublin

 Portiernie, stróżówki, wartownie i recepcje , nazywane również budkami strażniczymi czy budkami wartowniczymi to obiekty będące częścią obszarów inwestycyjnych, zakładów przemysłowych, jednostek wojskowych czy ośrodków wypoczynkowych. Ich uniwersalna budowa, solidna konstrukcja oraz różnorodność wymiarów, pozwalają dopasować do potrzeb i zorganizować pracę strażnikom, portierom, służbą ochrony a nawet pracownikom prowadzącym recepcje na terenie wypoczynkowym. Wielkość, różne gabaryty, to tylko część wariantów ułatwiających dobranie obiektu do potrzeb. Szerokie możliwości adaptacji dostarcza nam również wnętrze portierni czy stróżówki, a panelowe ściany umożliwiają montaż okien i drzwi w miejscach ścian. Dodatkowo przy pomocy ścianek dziełowych można wydzielić pomieszczenie socjalne czy sanitarne. 

KONTENERY LUBLIN

ul. Lubelska 218

21 – 003 Jakubowice Konińskie

Iwona Szymoniak

Manager Regionalny

+48 885 812 885
i.szymoniak@mobilbox.pl

OBSŁUGUJEMY PONIŻSZE MIEJSCOWOŚCI

 • Biała Podlaska

 • Biłgoraj

 • Chełm

 • Dęblin

 • Hrubieszów

 • Janów Lubelski

 • Janów Podlaski

 • Kazimierz Dolny

 • Kodeń

 • Krasnobród

 • Krasnystaw

 • Kraśnik

 • Lubartów

 • Łęczna

 • Łuków

 • Międzyrzec Podlaski

 • Okuninka

 • Parczew

 

 

 • Puławy

 • Radzyń Podlaski

 • Świdnik

 • Terespol

 • Tomaszów Lubelski

 • Włodawa

 • ZwierzyniecWynajem mebli Lublin

Zapewnienie kompleksowego serwisu naszym klientom, zadecydowało o równoległym rozwoju usługi wynajmu wyposażenia biur, szatni pracowniczych, kuchni, sali konferencyjnej, magazynów i budynków modułowych. Zapewniamy wynajem mebli biurowych, jak: stoły, krzesła, biurek, tablic, sprzętu RTV oraz wynajem mebli kuchennych i wyposażenia kuchnilodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, wyposażenia szatni pracowniczych – szafki BHP. W kontenerach magazynowych instalujemy łatwe w montażu regały

Części zamienne do kontenerów Lublin

Oddział w Białymstoku zapewnia osobom zainteresowanym części do kontenerów:

Więcej o dostępnych częściach do kontenerów w sekcji „Części do kontenerów”.

Producent kontenerów

O produkcji różnych typów kontenerów, standardach i wykorzystywanych materiałach możecie Państwo przeczytać w rozdziale „Produkcja kontenerów”.

Transport, montaż, serwis kontenerów Lublin

Zapewniamy na terenie województwa lubelskiego transport, montaż, serwis i rozładunek kontenerów, wykorzystując przy tym samochód z dźwigiem HDS. Usługa obejmuje posadowienie kontenera, montaż i zestawienie kontenerów przy pomocy ściągów, podpięcie mediów oraz dostawę zamówionego wyposażenia. Transport kontenerów w sekcji: „Transport i logistyka kontenerów”. Ekipy montażowe realizują wznoszenie, montaż i demontaż dowolnych budynków modułowych według najwyższych standardów, docenianą niemal w całej Europie.

PYTANIA DO ODDZIAŁU LUBLIN

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!