Skip to content

KONTENERY MOBILBOX

Mobilbox to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie świadczących usługi w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, serwisu kontenerów oraz budownictwa modułowego / kontenerowego.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wznoszeniu obiektów modułowych opartych o technologię kontenerową, jak: biurowce, zaplecza budów, kontenery mieszkalne, obiekty socjalne, szatnie, obiekty sanitarne, kontenery techniczne oraz przestrzeń magazynową.

Zapewniamy transport i montaż kontenerów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kontenerów, skup kontenerów oraz wykonujemy adaptację kontenerów na indywidulane zlecenie. Instalujemy w kontenerach okna panoramiczne, klimatyzację, grzejniki elektryczne, kraty zabezpieczające, żaluzje zewnętrzne, drewniane elewacje, zadaszenia nad wejściem czy oknem podawczym oraz szereg innych udogodnień.

W większych obiektach zapewniamy schody kontenerowe i klatki schodowe zewnętrzne i wewnętrzne. Montujemy wszelkie urządzenia i infrastrukturę dla osób niepełnosprawnych.

Kontenery sanitarne wyposażamy w specjalne szambo montowane pod kontenerem oraz w zbiorniki na czystą wodę. Montaż instalacji i infrastruktury informatycznej też nie jest dla nas problemem.

Staramy się kompleksowo realizować wszystkie zlecone projekty, zapewniając pełne wyposażenie obiektu w meble biurowe, meble kuchenne, sprzęt AGD, szafy na dokumenty, szafki BHP, regały, tarasy, wykładziny itp.

Prowadzimy sprzedaż części zamienne do kontenerów jak: naroża, rygle, uszczelki drzwiowe, ściągi, kratki wentylacyjne oraz zawiasy drzwiowe.

Wspieramy swoich Klientów w skomplikowanych i technologicznie wymagających inwestycjach w najbardziej rozwojowych sektorach budownictwa, drogownictwa czy przemysłu. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem i sprzedażą kontenerów, znana ze sprawnej realizacji inwestycji niemal na całym świecie. Na terenie Polski prowadzimy sprzedaż i wynajem kontenerów bezpośrednio w naszych oddziałach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu.

Na czele Grupy stoi węgierska spółka Mobilbox Kontener Kereskedelmi Kft., a w jej skład wchodzi 9 podmiotów.

MOBILBOX Czechy s.r.o.


Korunni 2569/108g, Vinohrady, 101 00 Praha 10
Provozovna/Postovni adresa: U Vozovny 1, 108 00 Praha 10, 108 00
Czech Republic

website: www.mobilboxcontainer.cz
e-mail: info@mobilboxcontainer.cz

MOBILBOX Germany GmbH


Heidornweg 11
27419 Sittensen
Germany

website: www.mobilboxcontainer.de
e-mail: tka@mobilboxcontainer.de

MOBILBOX Slovakia s.r.o


Mlynské Nivy 73/a
821 05 Bratislava
Slovakia

website: www.mobilbox.sk
e-mail: info@mobilbox.sk

MOBILBOX Slovenia d.o.o.


Dunajska cesta 136
1000 Ljubljana
Slovenia

website: www.mobilbox.si
e-mail: info@mobilbox.si

MOBILBOX Hungary Kft.


H-1037 Budapest, Montevideo utca 4.
Hungary

website: www.mobilbox.hu
e-mail: info@mobilbox.hu

MOBILBOX Romania SRL


Bucuresti, Sector 5
Sos.Alexandriei, no.203F
Romania

website: www.mobilbox.ro
e-mail: office@mobilbox.ro

MOBILBOX New Zealand


17 Anvil Road,
Silverdale, Auckland
New Zealand
Tel: +64 9 444-0736

website: www.mobilbox.co.nz
E-mail: info@mobilbox.co.nz

MOBILBOX Serbia


Mobilbox Container D.O.O.

RS-11070 Beograd-Novi Beograd
Vladimira Popovića 38-40 (GTC Avenija br. 19)

website: www.mobilbox.rs
mail: info@mobilbox.rs

MOBILBOX Bulgaria EOOD


Sofia 1113
2 Benio Tsonev St, entrance B, office 4
Bulgaria

website: www.mobilbox.bg
e-mail: info@mobilbox.bg

MOBILBOX Argentina


Alicia Moreau de Justo 1150 OF: 302 B,
Argentina

website: www.mobilbox.com.ar
e-mail: info@mobilbox.com.ar

MOBILBOX Austria GmbH


Ernest-Gily Gasse 1, AT-2482 Miinchendorf
Austria

website: www.mobilbox.at
e-mail: info@mobilbox.at

MOBILBOX Croatia


Mobilbox Container d.o.o.
Kaptol 13
HR-10000 Zagreb

website: www.mobilbox.hr
e-mail: info@mobilbox.hr

Za pośrednictwem filii, oddziałów, przedstawicielstw i partnerów handlowych Grupa Mobilbox oferuje mobilne zaplecza modułowe oraz pojedyncze kontenery niemal w każdym zakątku świata.

Mobilbox to dynamicznie rozwijająca się firma działająca nieprzerwanie od 1997 roku.

Filozofia firmy pozostała niezmieniona od początku jej istnienia: działa zgodnie z wymaganiami systemu zapewnienia jakości ISO 9001: 2015 oraz polityką jakości, która została zatwierdzona przez firmę audytorską Det Norske Veritas. W ramach podpisanych umów z producentami kontenerów na całym świecie Mobilbox dostarcza kontenery do Klientów.

Podstawowym zakresem działalności Grupy Mobilbox jest wynajem i sprzedaż kontenerów biurowych, sanitarnych, morskich, magazynowych, transportowych, specjalistycznych i innych. Grupa świadczy również transport, montaż, naprawę, modyfikację i wyposażenie kontenerów.

kontenery mobilbox

Grupa Mobilbox dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną. Dzięki której skutecznie i dynamicznie rozwija sieć wynajmu i dystrybucji kontenerów, nieustannie powiększa flotę kontenerową, wprowadza innowacyjne produkty, aby klienci Grupy mogli znaleźć rozwiązania, które najlepiej pasują do ich konkretnych wymagań.

Marka Mobilbox jest rozpoznawalna zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski, między innymi dzięki inwestycjom realizowanym na rynkach europejskich oraz w innych częściach świata.

NASZĄ NAJLEPSZĄ REKLAMĄ JEST ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW: