Skip to content

KONTENERY MOBILBOX

 Mobilbox to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie oferujących kontenery i świadczących usługi w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, serwisu kontenerów oraz budownictwa modułowego / kontenerowegoW Polsce jesteśmy jedną z największych firm w branży kontenerowej, obsługującą małe i średnie firmy, prywatnych, przedsiębiorców, koncerny korporacje, instytucje państwowe i osoby prywatne, bezpośrednio od naszych przedstawicieli z oddziałów zlokalizowanych w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Poznań, Białystok, Dębica, Toruń, Lublin i Ostrowiec Świętokrzyski.

Specjalizujemy się w projektowaniu kontenerów produkcji kontenerów, budowie obiektów modułowych opartych o technologię kontenerową, jak: biura, zaplecza budów, kontenery mieszkalne, pomieszczenia socjalne, szatnie pracownicze, obiekty sanitarne, kontenery techniczne oraz przestrzeń magazynową. Na bazie oferowanych rozwiązań tworzymy pomieszczenia jak: sala szkoleniowa, sala konferencyjna, wejście kontrolowane na teren dowolnego obiektu, prototypownia do pracy nas nowym produktem, tymczasowe biuro, pomieszczenie magazynowe, palarnia, garaż czy pomieszczenie  na rowery oraz niewielki warsztat ślusarski. Z kontenerów wykonujemy modułowe pawilony handlowe, pawilony biurowe i centra szkoleniowe. Moduły przygotowywane są zgodnie z wcześniej ustaloną koncepcją lub projektem zawierającym opis aranżacji wnętrza i planowane wyposażane. 

Zapewniamy transport i montaż kontenerów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kontenerów, skup kontenerów oraz wykonujemy adaptację kontenerów na indywidualne zlecenie. Instalujemy w kontenerach okna panoramiczne, klimatyzację, grzejniki elektryczne, kraty zabezpieczające, żaluzje zewnętrzne, drewniane elewacje dekoracyjne, zadaszenia nad wejściem do kontenera czy zadaszenia nad oknem podawczym oraz szereg innych udogodnień. W większych obiektach modułowych montujemy schody kontenerowe, podesty, barierki, tarasy oraz klatki schodowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz attyki dekoracyjne. Montujemy w kontenerach wszelkie urządzenia i infrastrukturę dla osób niepełnosprawnych.. Kontenery sanitarne wyposażamy w specjalne stalowe zbiorniki na fekalia ( zbiorniki na ścieki,  szambo ) montowane pod kontenerem oraz w zbiorniki na czystą wodę.

Montaż instalacji i infrastruktury informatycznej też nie jest dla nas problemem. Staramy się kompleksowo realizować wszystkie zlecone projekty, zapewniając pełne wyposażenie kontenerów. Oferta zawiera propozycję wynajmu lub sprzedaży wyposażenia do kontenerów.  Od wielu lat realizujemy projekty wynajmu i sprzedaży mebli – meble biurowe, meble kuchenne, szafy na dokumenty, szafy BHP, szafy pracownicze, regały magazynowe oraz wynajem sprzętu RTV i AGD – telewizory, lodówki, kuchenki mikrofalowe itp.

Zaopatrujemy zakłady produkcyjne i remontowe  w części do kontenerów, wykorzystywane przy remontach kontenerów, adaptacjach kontenerów lub produkcji kontenerów technicznych na bazie kontenerów morskich lub kontenerów panelowych. Mogą to być moduły dedykowane pod serwerownie, urządzenia elektryczne, aparaturę energetyczną, agregaty prądotwórcze, kontenery do zabudowy urządzeniami elektrycznymi i AKPiA, kontenery do infrastruktury nawigacyjnej – Shelter Container, kontenery typu DVOR, trenażery dla wojska lub Straży Pożarnej, kotłownie kontenerowe, kontenery wojskowe a nawet baseny czy domy z kontenerów. W naszej ofercie handlowej posiadamy części kontenerowe, jak: naroża do kontenera, rygle do drzwi kontenera morskiego i magazynowego, uszczelki drzwiowe, ściągi do łączenia kontenerów panelowych, kratki wentylacyjne oraz zawiasy drzwiowe do kontenerów morskich i magazynowych.

Wspieramy swoich Klientów w skomplikowanych i technologicznie wymagających inwestycjach w najbardziej rozwojowych sektorach jak: budownictwo, drogownictwo, kolei, logistyka, produkcja, rolnictwo, usługi, górnictwo i przemysł.

Na czele Grupy stoi węgierska spółka Mobilbox Kontener Kereskedelmi Kft., a w jej skład wchodzi 12 podmiotów.

Mobilbox Poland


Mobilbox Polska SP. Z O. O.
Al. Krakowska 1,  Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska
Polska
website: www.mobilbox.pl
e-mail: info@mobilboxcontainer.pl

Mobilbox Czechy


Mobilbox CZ s.r.o
Korunni 2569/108g, Vinohrady, 101 00 Praha 10 Provozovna/Postovni adresa: U Vozovny 1, 108 00 Praha 10, 
Czech Republic
website: www.mobilboxcontainer.cz
e-mail: info@mobilboxcontainer.cz

Mobilbox Germany


Mobilbox GmbH
Heidornweg 11
27419 Sittensen
Germany
 website: www.mobilboxcontainer.de
e-mail: info@mobilboxcontainer.de

Mobilbox Slovakia


Mobilbox SK s.r.o
Staviteľská 9
831 04 Bratislava
Slovakia
website: www.mobilbox.sk
e-mail: info@mobilbox.sk

Mobilbox Hungary


Mobilbox Kontener Kereskedelmi Kft.
H-1037 Budapest, Montevideo utca 4.
Hungary
website: www.mobilbox.hu
e-mail: info@mobilbox.hu

Mobilbox Romania


Mobilbox Romania SRL
Bucuresti, Sector 5
Sos.Alexandriei, no.203F
Romania
website: www.mobilbox.ro
e-mail: office@mobilbox.ro

Mobilbox New Zealand


Mobilbox Limited
17 Anvil Road,
Silverdale, Auckland
New Zealand
website: www.mobilbox.co.nz
e-mail: info@mobilbox.co.nz

Mobilbox Serbia


Mobilbox Container D.O.O.
RS-11070 Beograd Novi Beograd
Vladimira Popovića 38-40 (GTC Avenija br. 19)
Serbia
website: www.mobilbox.rs
mail: info@mobilbox.rs

Mobilbox Slovenia


Mobilbox d.o.o.
Dunajska cesta 136
1000 Ljubljana
Slovenia
website: www.mobilbox.si
e-mail: info@mobilbox.si

Mobilbox Bulgaria


Mobilbox Bulgaria EOOD
Sofia 1113
2 Benio Tsonev St, entrance B, office 4
Bulgaria
website: www.mobilbox.bg
e-mail: info@mobilbox.bg

Mobilbox Argentina


Mobilbox S.A.
Alicia Moreau de Justo 1150 OF: 302 B,
Argentina
website: www.mobilbox.com.ar
e-mail: info@mobilbox.com.ar

Mobilbox Austria


Mobilbox Austria GmbH
Ernest-Gily Gasse 1,
AT-2482 Miinchendorf
Austria
website: www.mobilbox.at
e-mail: info@mobilbox.at

Mobilbox Croatia


Mobilbox Container d.o.o.
Kaptol 13
HR-10000 Zagreb
Croatia
website: www.mobilbox.hr
e-mail: info@mobilbox.hr
kontenery mobilbox

Za pośrednictwem filii, oddziałów, przedstawicielstw i partnerów handlowych Grupa Mobilbox oferuje mobilne zaplecza modułowe oraz pojedyncze kontenery niemal w każdym zakątku świata.

Mobilbox to dynamicznie rozwijająca się firma działająca nieprzerwanie od 1997 roku.

Filozofia firmy pozostała niezmieniona od początku jej istnienia: działa zgodnie z wymaganiami systemu zapewnienia jakości ISO 9001: 2015 oraz polityką jakości, która została zatwierdzona przez firmę audytorską Det Norske Veritas. W ramach podpisanych umów z producentami kontenerów na całym świecie Mobilbox dostarcza kontenery i budynki modułowe wraz z montażem i serwisem.

Podstawowym zakresem działalności Grupy Mobilbox jest wynajem i sprzedaż kontenerów biurowych, sanitarnych, morskich, magazynowych, transportowych, specjalistycznych i innych. Grupa świadczy również transport, montaż, naprawę, modyfikację i adaptację i wyposażenie kontenerów i budynków modułowych z kontenerów.

Grupa Mobilbox dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną, zespołami zapewniającymi serwis i montaż kontenerów i budynków modułowych oraz wszelkich dodatkowych elementów zamówionych przez klienta, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz obiektu. Dotyczy to zarówno mebli, jak montażu schodów, okien, przeszkleń, tarasów i wszelkich elementów dekoracyjnych jak attyki czy pergole. Dzięki zadowoleniu naszych klientów, naszej sprawności organizacyjnej, dynamicznie rozwijamy sieć wynajmu i sprzedaży kontenerów w Polsce,  nieustannie powiększamy i unowocześniamy flotę kontenerową, wprowadzamy innowacyjne produkty, a wszystko pod to , aby klienci Grupy mogli znaleźć rozwiązania, które najlepiej pasują do ich konkretnych wymagań.

Marka Mobilbox jest rozpoznawalna zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski, między innymi dzięki inwestycjom realizowanym na rynkach europejskich oraz w innych częściach świata.

NASZĄ NAJLEPSZĄ REKLAMĄ JEST ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW: