Skip to content

 SZATNIA PRACOWNICZA   SZATNIA DLA PRACONIKÓW

Kontenerowa szatnia pracownicza

Szatnia to miejsce, które ma zapewniać bezpieczne przechowywania odzieży, rzeczy osobistych, często również żywności. Jej wielkość oraz wyposażenie należy dopasować do ilości korzystających z niej osób.

Szatnia pracownicza z modułów kontenerowych stawiana jest na ternie zakładu produkcyjnego, fabryki czy w sąsiedztwie miejsca, gdzie prowadzona jest inwestycja budowlana. Często jest pierwszym miejscem gdzie pracownicy spotykają się, rozmawiają w grupie,  bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy, a po przebraniu udają się na swoje stanowiska pracy. Takie miejsce powinno gwarantować komfortowe i swobodne warunki do zmiany odzieży i komunikacji oraz chronić rzeczy w niej pozostawione. Modułowy obiekt szatniowy to tylko część planowanej realizacji. Wymagane  jest doposażenia obiektu we właściwe wyposażenie szatni.

  • SZATNIA PRACOWNICZA z kontenerów
  •  Meble do SZATNI dobrane do ilości pracowników
  • Powierzchnia SZATNI dostosowana do potrzeb
  • Sprzedaż lub wynajem SZATNI PRACOWNICZEJ
  • Komfortowa przestrzeń do zmiany odzieży

Szatnia kontenerowa – szatnia pracownicza

Modułowa Szatnia pracownicza

Jak wyposażyć szatnię pracowniczą ?

Pomieszczenie takie jak szatnia pracownicza należy dostosować zarówno pod względem wielkości i wyposażenia, dostosować do ilości pracowników. Często dodatkowo wstawione meble będą wykorzystywane przez pracowników podczas przerw czy złych warunków atmosferycznych.  Metalowa szafa ubraniowa BHP zaopatrzona w półkę, drążek z haczykami oraz perforowane na dole i u góry drzwi, należycie chroni pozostawione w niej rzeczy. Wszelkie inne dodatki jak ławka, stół, krzesła zwiększają funkcjonalność i komfort pracowników. Kontenery szatniowe wraz z wyposażeniem meblowym polecane są są jako zestawy szatniowe do zakładów pracy i modułowych zapleczy budowy. Meble  oraz inne wyposażenie, należy dopasować tak, aby współtworzyły komfortowe przestrzeń do zmiany odzieży. Wyposażenie szatni kontenerowej powinno być przystosowane do ilości zatrudnionych osób.

Przykładowe wyposażenie szatni pracowniczej

  • Szafa ubraniowa BHP
  • Stoły duże
  • Krzesła 
  • Dystrybutor na wodę

Więcej o wyposażeniu szatni pracowniczej w dziale meble i akcesoria.