Skip to content

KONTENERY BIAŁYSTOK KONTENER  BIAŁYSTOK / KONTENERY MAZURY / KONTENERY PODLASKIE

Kontenery  Białystok

Kontenery oddział Białystok oferuje na rynku województwa podlaskiego i warmińsko mazurskiego wynajem kontenerów, sprzedaż kontenerów i budynków modułowych. Firmy budowlane używają kontenery jako zaplecza socjalne i biurowe oraz sanitarne na realizowanych inwestycjach. Kontenery zapewniają nowoczesne biura budowy dla kadry kierowniczej oraz komfortową przestrzeń socjalną dla pracowników. Zaplecza budowy zestawiane są z kontenerów budowlanych, kontenerów biurowych, kontenerów sanitarnych, kontenerów socjalnych oraz kontenerów magazynowych. Naszym Klientom z terenu województw podlaskiego i warmińsko mazurskiego zapewniamy kontenery i ich kompleksową obsługę, serwis, montaż i transport.  Współpraca obejmuje przygotowanie czytelniej oferty wynajmu lub sprzedaży kontenerów, projekt kontenera, budynku modułowego, dostawę z rozładunkiem oraz montaż obiektu kontenerowego we wskazanym przez klienta miejscu. 

Wynajem kontenerów Białystok

Oferujemy szeroką gamę różnych typów kontenerów  w oddziale w Białymstokuusługa wynajmu kontenerów w postaci pojedynczych modułów oraz budynków modułowych. Wynajem kontenerów w Białymstoku kierowany jest do biznesu a zwłaszcza przedsiębiorstw przemysłowych a zwłaszcza  budowlanych, pracujących w drogownictwie, budownictwie kolejowym oraz firm deweloperskich. Oczywiście wynajmowane kontenery świetnie sprawdzają się w usługach, rolnictwie, zakładach produkcyjnych i administracji publicznej. Oferta wynajmu kontenerów w Białymstoku dotyczy o wysokim standardzie, które każdorazowo przed przekazaniem użytkownikowi, poddawane są przeglądowi przez serwisantów lub doradców technicznych.

Sprzedaż kontenerów  Białystok

Sprzedaż kontenerów prowadzony jest przez pracowników mających biuro w oddziale w Białymstoku. Mając na uwadze właściwą współpracę staramy się przekazać jak najwięcej ważnych informacji z zakresu użytkowania, konserwowania kontenera, jego budowy i zastosowanych komponentach. Sprzedaż kontenera w Białymstoku obywa się w oparciu o umowę kupna – sprzedaży kontenera. Na nowe kontenery udzielamy gwarancji. Kontener po zakupie może być odebrany przez klienta bezpośrednio z placu magazynowego lub kontener zostanie dowieziony we wskazane przez klienta miejsce.

Więcej o sprzedaży kontenerów w Białymstoku w rozdziale sprzedaż kontenerów.

Kontenery biurowe Białystok

Kontenery biurowe montowane na terenie obsługiwanym przez oddział w Białymstoku mogą mieć  mają różnorodne zastosowanie, są przystosowane do różnych aranżacji i modyfikacji. Kontener biurowy w Białymstoku szybko możemy przygotować i meblami biurowymi z naszej oferty zaaranżować na komfortowe biuro, a dodając kolejne kontenery biurowe, przygotujemy biura, oddział lub siedzibę firmy na ternie Białegostoku, w której pracownicy będą mogli w komfortowych warunkach pracować. Kontenery biurowe ze zdemontowanymi ścianami zewnętrznymi mogą posłużyć do stworzenia dużego biura typu Open Space.

Budownictwo modułowe Białystok

Ważną cechą kontenerów jest możliwość ich zestawiania, łączenia i tworzenia obiektów modułowych. Łączenie kontenerów zwiększa ich funkcjonalność, umożliwiając na bardziej wyszukane zastosowanie. Zestawienie kontenera biurowego z kontenerem sanitarnym może posłużyć do przygotowania zaplecza budowy w Białymstoku, wyposażonego w szatnię pracowniczą. Kontenery Mobilbox, posiadają powtarzalne, standardowe wymiary, dlatego można je ze sobą łączyć, zarówno krótkim jak i długim bokiem oraz piętrować do trzech kondygnacji, umożliwiając na tworzenie większych budynków modułowych.

Kontenery budowlane Białystok

Kontenery budowlane to wszystkie typy kontenerów, które są wykorzystywane na b  budowie, zarówno pojedynczo, jak i połączone w większe zaplecza budowy. Kontenery budowlane to potoczna nazwa wykorzystywanych na placach budów. Najczęściej są to kontenery sanitarne, kontenery biurowe czy kontenery socjalne.

Kontenery sanitarne Białystok

Kontenery sanitarne są nieodłącznym elementem wszelkich budynków modułowych i zapleczy budowy. Oferujemy ten typ kontenera w wielu konfiguracjach wyposażenia jak: toalety, prysznice, umywalki, rynny umywalkowe, zlewy, pisuary, elektryczne podgrzewacze wody, lustro, wentylator elektryczny.

Zaplecze budowy Białystok

Tymczasowe zaplecze, ze względu na swoja użyteczność i solidną stalową konstrukcję, jest idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych. Zaplecze budowlane z kontenerów można bez żadnych przeciwwskazań użytkować praktycznie na dowolnej inwestycji budowlanej, zapewniając pracownikom pomieszczenia o różnorodnym przeznaczeniu. Standardowe zaplecze budowy dysponuje pomieszczeniami biurowymi, sanitarnymi, przestrzenią socjalną, kuchnią, podręcznymi magazynami, które połączone są kontenerami korytarzowymi, gdzie komunikację między piętami zapewniają klatki schodowe wewnętrzne lub zewnętrzne albo specjalne schody kontenerowe. W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić duży remont czy budowę bez profesjonalnego zaplecza budowy. Często zaplecza budowy są potocznie określane przez pracowników budowy jako barak budowlany na wynajem.

Kontenery magazynowe Białystok

Częścią oferty wynajmu i sprzedaży kontenerów w Białymstoku, służących jako magazyny podręczne na budowach i zakładach pracy czy działalności usługowej są kontenery magazynowe . Kontenery magazynowe w Białymstoku zabezpieczają towar i urządzenia na budowach czy na terenie fabryk przed warunkami atmosferycznymi. Pozostawiony wewnątrz sprzęt jest również chroniony przed niepowołanymi osobami. Konstrukcja stalowa kontenera oraz solidne rozwiązania techniczne czynią kontener magazynowy solidną konstrukcją mogącą służyć przez wiele lat.

Kontenery socjalne Białystok

Kontenery socjalne w Białymstoku to nie tylko pomieszczenia do dziennego pobytu osób wymagających pomocy, ale także po odpowiedniej adaptacji mieszkania socjalne. Kontenery socjalne służą również to tworzenia pomieszczeń i przestrzeni socjalnej dla pracowników realizujących inwestycje budowlane. Są one częścią większych obiektów modułowych, gdzie pełnią funkcję jadalni pracowniczej, kuchni czy szatni wyposażonej w szafki BHP. Wynajem kontenerów socjalnych to idealne rozwiązanie na tworzenie tymczasowych mieszkań socjalnych dla osób pozbawionych dachu nad głową.

Kontenery morskie Białystok

Bliskość polskiego wybrzeża wpływa na łatwą dostępność do kontenerów morskich, które są  wykorzystywane w logistyce oraz jako obiekty gastronomiczne, sezonowe kawiarnie. Zyskujące na popularności kontenery morskie są często użytkowane jako magazyn na budowie czy na ternie przemysłowym. Wytrzymała konstrukcja oraz dostępność kontenerów morskich skłoniła wiele osób do różnego rodzaju przeróbek i adaptacji kontenerów na budynki mieszalne, kontenery mieszkalne. Jednym z pomysłów na wykorzystanie kontenerów morskich jest ich adaptacja na lokale gastronomiczne, kawiarnie, sezonowe bary, kameralne restauracje. 

KONTENERY BIAŁYSTOK - PODLASKIE 

Rzędziany 79
16 – 080 Rzędziany

Paweł Ziółkowski
Manager Regionalny

+48 885 447 242
p.ziolkowski@mobilbox.pl

DOSTARCZAMY KONTENERY DO PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI

 
 • Biała Podlaska

 • Augustów

 • Ełk

 • Bielsk Podlaski

 • Giżycko

 • Grajewo

 

 • Hajnówka

 • Kolno

 • łomża

 • Mońki

 • Mrągowo

 

 • Olecko

 • Ostrołęka

 • Siemiatycze

 • Suwałki

 

 

 

   

  Wynajem mebli i wyposażenia biur Białystok

  Zapewnienie kompleksowego serwisu naszym klientom, zadecydowało o równoległym rozwoju usługi wynajmu wyposażenia biur, szatni pracowniczych, kuchni, sali konferencyjnej, magazynów i budynków modułowych. Zapewniamy wynajem mebli biurowych, jak: stoły, krzesła, biurek, tablic, sprzętu RTV oraz wynajem mebli kuchennych i wyposażenia kuchnilodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, wyposażenia szatni pracowniczych – szafki BHP. W kontenerach magazynowych instalujemy łatwe w montażu regały

  Części zamienne do kontenerów Białystok

  Oddział w Białymstoku zapewnia osobom zainteresowanym części do kontenerów:

  Więcej o dostępnych częściach do kontenerów w sekcji „Części do kontenerów”.

  Producent kontenerów

  O produkcji różnych typów kontenerów, standardach i wykorzystywanych materiałach możecie Państwo przeczytać w rozdziale „Produkcja kontenerów”.

  Transport, montaż, serwis kontenerów Białysotk

  Oddział w Białymstoku zapewnia na terenie Podlasia, Warmii i Mazur transport kontenerów, montaż i serwis kontenerów, rozładunek kontenerów za pomocą samochodu z dźwigiem HDS. Usługa obejmuje posadowienie kontenera, montaż i zestawienie kontenerów przy pomocy ściągów, podpięcie mediów oraz dostawę zamówionego wyposażenia. Transport kontenerów w sekcji: „Transport i logistyka kontenerów”. Ekipy montażowe realizują wznoszenie, montaż i demontaż dowolnych budynków modułowych według najwyższych standardów, docenianą niemal w całej Europie.

  PYTANIA DO ODDZIAŁU BIAŁYSTOK

  BEZPŁATNA WYCENA

  Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!