Skip to content

WYNAJEM KONTENERÓW NARZĘDZIOWYCH / WARSZTATOWYCH   WYNAJEM NA MOBILNY WARSZTAT LUB NARZĘDZIOWNIĘ

KONTENERY NARZĘDZIOWE wynajem

Oferujemy wynajem nowoczesnego, mobilnego kontenera narzędziowego – warsztatowego, który doskonale sprawdzi się jako przenośne pomieszczenie na narzędzia, sprzęt budowlany, materiały instalatorskie oraz inne wartościowe przedmioty używane na placach budowy oraz w fabrykach. Nasz kontener dostarcza niezbędną powierzchnię warsztatową, która jest niezastąpiona do użytku tymczasowego np. na budowach czy na dłuższy okres czasu np. na terenie fabryki czy wewnątrz hali produkcyjnej czy magazynowej.
Wynajęty kontener narzędziowy może również pełnić rolę pomieszczenia zabezpieczającego sprzęt i urządzenia podczas okolicznościowych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Wykonany na bazie kontenera magazynowego, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Wyposażony w niezbędne elementy, które umożliwiają prowadzenie prostych prac warsztatowych i przechowywanie na półkach narzędzi. Posiada instalację elektryczną oraz oświetleniową, co pozwala na bezpieczne i efektywne korzystanie z kontenera o każdej porze.
Wynajmując nasz kontener narzędziowy – warsztatowy, zyskujesz praktyczne i funkcjonalne miejsce do przechowywania cennych narzędzi oraz wygodne środowisko do pracy.

Skontaktuj się bezpośrednio w jednym  z naszych oddziałów 

>> KONTENERY NARZĘDZIOWE na WYNAJEM <<

Zalety naszego kontenera narzędziowego:

 • przestrzeń na narzędzia i do pracy
 • mobilna narzędziownia w firmie
 • wewnątrz stalowy regał z drewnianymi półami
 • instalacja elektryczna umożliwia pracę elektronarzędziami
 • energooszczędne oświetlenie LED
 • postawisz gdzie chcesz – niewielkie gabaryty kontenera
 • duże, dwuskrzydłowe drzwi
 • solidna konstrukcja
 • prosta instalacja na bloczkach z betonu
 • preferowany przy częstych zmianach lokalizacji

Kontener narzędziowy – realizacja

Kontener narzędziowy wynajem: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Dębica, Toruń, Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Białystok

Zalety wynajmu kontenera narzędziowego / warsztatowego

Wynajmowany kontenery narzędziowy dzięki dwuskrzydłowym drzwiom wyposażonym w zamek ryglowy zapewnia bezpieczeństwo rzeczom pozostawionym wewnątrz. Dzięki temu, że drzwi dwuskrzydłowe wypełniają miejsce jednaj ze ścian, to po ich otworzeniu otrzymujemy swobodny dostęp zarówno do regału i stołu ślusarskiego oraz zapewniamy sobie komfortową pracę niczym na świeżym powietrzu. Na bocznej ścianie zamontowany jest stalowy regał wypełniony z drewnianymi półkami, który umożliwia efektywne zarządzenie przestrzenią i właściwe przechowywanie pozostawionych rzeczy. Solidny, stalowy stół warsztatowy z przestronnym blatem oraz zamontowaną nad stołem elektryczną deską rozdzielczą wyposażoną w gniazda elektryczne umożliwiają prowadzenie różnorodnych czynności warsztatowych. Instalacja elektryczna kontenera zawiera gniazda zasilające 5x32A oraz cztery gniazdka elektryczne 230V, które umożliwiają podłączenie narzędzi elektrycznych. Instalacja oświetleniowa wyposażona jest w dwie energooszczędne świetlówki LED o mocy 18W zapewniając optymalne oświetlenie wnętrza kontenera.

Oferowany na wynajem kompaktowy kontener narzędziowy można wynająć za niewielką cenę na podstawie umowy najmu w najbliższym oddziale Mobilbox, w którym nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania. Wynajęcie kontenera narzędziowego sprawdzi się w każdym biznesie, zapewniając płynne i skuteczne zarządzenie wybranymi procesami. Niewielkie wymiary, pozwalają go postawić praktycznie wszędzie, dostosowując go do indywidualnych wymagań. Optymalne wyposażony kontenera ułatwia zaaranżowanie wewnątrz warsztatu czy narzędziowni. Ponadto, nasze kontenery narzędziowe są produkowane w standaryzowanych wymiarach, co pozwala je ze sobą łączyć i zestawić z innymi kontenerami.

Wynajęty kontener narzędziowy świetnie sprawdzi się w biznesie jako:

 • dodatkowa przestrzeń na zewnątrz hali produkcyjnej czy magazynowej 
 • zaplecze narzędziowe na placu budowy
 • narzędziownia ustawiona wewnątrz hali produkcyjnej
 • zaplecze techniczne eventu
 • pomieszczenie techniczne dla konserwatora w ośrodku wypoczynkowym

Wynajem naszego kontenera narzędziowego to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci utrzymać porządek i zapewnić bezpieczeństwo Twoim narzędziom i wartościowym przedmiotom. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!