Skip to content

BIURO Z KONTENERA MOBILNE BIURO

Biuro z kontenera

Poszukujesz przestrzeni biurowej w komfortowej aranżacji?

Biuro z kontenera zapewnia szereg korzyści i możliwości aranżacji wnętrza. Prawidłowo wyposażone miejsce pracy ma znaczący wpływ na zaangażowanie, motywację, wydajność i osiągane rezultaty. Wysokiej jakości moduł biurowy wyposażony w zestaw meblowy zapewnia spójność kolorystyczną, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Szeroka oferta i wybór biur z kontenerów wraz z wyposażeniem meblowym to atrakcyjny sposób na obniżenie kosztów wynajmu powierzchni biurowej  w tradycyjnych biurowcach.

Biuro w kontenerze to pomysł na różnorodną działalność administracyjną i usługową. Zarówno na dłuższy okres czasu, jak również na działalność sezonową.

 • BIURO przystosowane do wielokrotnego transportu
 • Nowe i używane BIURO Z KONTENERA
 • Łatwa logistyka i montaż
 • Możliwość nabycia sprawdzonych mebli
 • W opcji ZAKUP I WYNAJEM Sprzętu RTV
 • ZAKUP lub WYNAJEM BIURA W KONTENERZE
 • Możliwość POWIĘKSZENIA powierzchni biurowej

 

Biuro w kontenerze

Biuro kontenerowe

Biuro z kontenera dlaczego to dobry pomysł ?

Przedsiębiorca dla którego niezbędna jest przestrzeń biurowa, często zmuszony poszukiwać rozwiązań optymalnych i alternatywnych wobec tradycyjnych technologii. Decyzja o wyborze biura z kontenera zapewnia mu szereg atrakcyjnych opcji, począwszy od zakupu biura kontenerowego w atrakcyjnej cenie lub jego wynajem, rozbudowę o kolejne biura, możliwość przeniesienia w dowolne miejsce, aż po dowolne umeblowanie i wyposażenie. Tak, jak w przypadku wynajmu i zakupu biura kontenerowego, taka sama możliwość dotyczy wyposażenia meblowego.

Co to jest biuro z kontenera ?

Idea biura z kontenera jest rozwiązaniem zyskującym na popularności wśród przedsiębiorców niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Nie ma znaczenie czy jest to mała, duża czy średnia firma, a zwłaszcza fabryka czy korporacja. Pilna Potrzeba zapewniania niewielkiej przestrzeni biurowej, wypływa na decyzję o zainstalowaniu biura modułowego wyposażonego w dwa biurka, sprzęt komputerowy i AGD oraz kącik socjalny. Wybór biura z kontenera często może oznaczać rezygnację z wysokiego czynszu i skomplikowanej umowy najmu biura w biurowcu.  Postawianie na tego typu rozwiązanie, zapewni użytkownikowi elastyczność w wyborze lokalizacji biura, wygodę i funkcjonalność użytkowania, możliwość konfiguracji z innymi biurami, łatwość dostawienia biura do hali produkcyjnej lub hali magazynowej. Często nabycie biura kontenerowego lub pawilonu biurowego stanowi niewielki koszt w relacji do prowadzonej inwestycji. Mobilność nabiera jeszcze większej atrakcyjności, kiedy prowadzone prace mają określony termin zakończenia realizacji. Łatwy transport, funkcjonalność, solidna konstrukcja biura sprawią, że z łatwością będzie można go przemieszczać do miejsca prowadzonych prac.

Dla kogo biuro z kontenera?

Jest to rozwiązanie dedykowane dla biznesu budowlanego i montażowego operującego w różnych lokalizacjach, zakładów produkcyjnych, gdzie potrzebne są biura w różnych lokalizacjach, czy działalności usługowej dla której liczy się atrakcyjna lokalizacja jak np. bliskość parkingów i galerii handlowych.

ZESTAW MEBLI I WYPOSAŻENIA – sprzedaż lub wynajem

 • stół mały lub duży
 • biurko małe lub duże
 • kontenerek pod biurko
 • szafa na dokumenty
 • fotel obrotowy
 • telewizor

Więcej o wyposażeniu na sprzedaż i wynajem w zakładce MEBLE BIUROWE

Dodatkowo polecamy sprzedaż i wynajem sprzętu AGD i RTV

DODATKI NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE