MOBILBOX POLSKA SP. Z O. O.

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805
Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Telefon Alarmowy: +48 667 606 080
dostępny po godz. 16:00 oraz w dni wolne

WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Obsługujemy: Lublin, Puławy, Biała Podlaska, Siedlce, Bielsk Podlaski, Białystok, Suwałki, Łomża, Ostrołęka, Szczytno, Mława, Ciechanów, Płock, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik

Menedżer Regionalny

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Artur Tuchowski

Specjalista ds. Handlowych

+48 885 549 001
tuchowski@mobilboxcontainer.pl

Paweł Ziółkowski

Kierownik ds. Technicznych

+48 885 425 881
ziolkowski@mobilboxcontainer.pl

Adrian Rycaj

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 559 260
rycaj@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica

Specjalista ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Marcin Kocher

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
kocher@mobilboxcontainer.pl

Anna Kander

Menedżer Centrum Obsługi Klienta Polska Północ

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska

Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk

Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Grzejszczyk

Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 792
grzejszczyk@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak

Główny Koordynator ds. Zakupów

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

ŁÓDŹ

Tel.: +48 781-320-083

Tadzin 43
95-030 Rzgów

Obsługujemy: Radomsko, Pajęczno, Wieluń, Wieruszów, Sieradz, Zduńska wola, Poddębice, Turek, Koło, Łęczyca, Zgierz, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Brzeziny , Łask, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Sochaczew

Ewelina Królikowska

Menedżer Regionalny

+48 781 320 083
krolikowska@mobilboxcontainer.pl

Aneta Szymanska

Specjalista ds Handlowych

+48 885 025 577
szymanska@mobilboxcontainer.pl

KRAKÓW

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Obsługujemy: Tarnów, Kielce, Nowy Sącz, Zakopane, Nowy Targ, Brzesko, Bochnia, Wadowice, Wieliczka, Olkusz, Miechów, Jędrzejów, Busko Zdrój, Niepołomice, Skawina, Wieliczka, Dobczyce, Gdów, Myślenice, Rabka Zdrój, Krynica Zdrój, Końskie, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Trzebinia

Józef Markowicz

Menedżer Regionalny

+48 885 660 401
markowicz@mobilboxcontainer.pl

Joanna Łożańska

Specjalista ds. Handlowych

+48 885 660 707
lozanska@mobilboxcontainer.pl

Mateusz Kowalczyk

Specjalista ds. Technicznych

+48 661 043 141
m.kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Monika Zięba

Menedżer Centrum Obsługi Klienta Polska Południowa

12 222 00 28
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk

Specjalista ds. Administracji

+48 885 819 885
strek@mobilboxcontainer.pl

Agnieszka Sieńko

Specjalista ds. Administracji

+48 885 549 002
sienko@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Grdeń

Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 813
e.grden@mobilboxcontainer.pl

 

WROCŁAW

ul. Sadkówek 20
55-080 Kąty Wrocławskie

Tel.: +48 785 606 606 wew. 3

Obsługujemy: Kępno, Ostrów Wielkopolski, Kluczbork, Opole, Nysa, Oława, Kłodzko, Kudowa Zdrój, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Wałbrzych, Świdnica, Kamienna Góra, Karpacz, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Zgorzelec, Żary,Bolesławiec, Żarów, Polkowice, Lubin , Głogów, Chojnów, Złotoryja, Legnica, Prochowice, Środa Śląska, Leszno, Rawicz, Krotoszyn, Wieluń, Sieradz, Zielona Góra, Bogatynia, Nowa Sól, Żmigród, Świebodzice, Jarocin, Pleszew, Gostyń, Pudliszki, Siechnice, Pietrzykowice

Piotr Kasperowicz

Menedżer Regionalny

+48 887 100 128
kasperowicz@mobilboxcontainer.pl

Agata Nowak – Kozioł

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 885 599 885
nowak-koziol@mobilboxcontainer.pl

Krzysztof Frydlewicz

Specjalista ds. Technicznych

+48 667 404 606
frydlewicz@mobilboxcontainer.pl

GDAŃSK

ul. Maszynowa 42

80-298 Gdańsk

Tel.: +48 785 606 606 wew. 4

Obsługujemy: Koszalin, Słupsk, Miastko, Człuchów, Chojnice, Tuchola, Bytów, Świecie, Grudziądz, Kwidzyn, Malbork, Ostróda, Olsztyn, Malbork, Tczew, Elbląg, Bartoszyce, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Kartuzy, Starogard Gdański, Iława, Darłowo, Łeba, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Hel, Krynica Morska, Braniewo 

Przemysław Kraiński

Menedżer Regionalny

+48 885 451 885
krainski@mobilboxcontainer.pl

Monika Zaradkiewicz

Handlowiec

+48 885 549 004
zaradkiewicz@mobilboxcontainer.pl

POZNAŃ

ul. Obornicka 172
62-002 Suchy Las

Tel.: +48 785 606 606 wew. 5

Obsługujemy: Poznań ,Oborniki Wielkopolskie, Szamotuły, Międzychód, Czarnków, Trzcianka, Wągrowiec, Chodzież, Piła, Złotów, Nowy Tomyśl, Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Kościan, Leszno, Śrem, Gostyń, Rawicz, Krotoszyn, Jarocin, Września, Słupca, Konin, Koło, Turek, Kalisz, Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Wałcz, Żnin, Nakło, Sępólno Krajeńskie, Bydgoszcz, Inowrocław, Mogilno, Radziejów, Włocławek, Aleksandrów, Toruń, Świecie, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Wschowa,

Ewelina Czaja

Menedżer Regionalny

+48 885 559 033
czaja@mobilboxcontainer.pl

Michał Bania

Doradca Techniczno-Handlowy

+ 48 660 503 820
bania@mobilboxcontainer.pl

RZESZÓW

ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Tel.:+48 785 606 606 wew. 6

Obsługujemy: Biała Podlaska, Chełm, Dębica, Hrubieszów, Iwonicz-Zdrój, Kazimierz Dolny, Jarosław, Jasło, Krasnystaw, Kraśnik, Kolbuszowa, Lubartów, Lublin, Krosno, Łańcut, Mielec, Nałęczów, Narol, Opole Lubelskie, Nisko, Ostrów Lubelski, Puławy, Pruchnik, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Świdnik, Ropczyce, Tarnogród, Terespol, Rymanów, Tomaszów Lubelski, Sanok, Sędziszów Małopolski, Włodawa, Zamość, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne,

Jacek Kurc 

Dyrektor Regionalny oddz. Rzeszów

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

Grzegorz Frankiewicz

Specjalista ds. Handlowych

+48 887 100 702
frankiewicz@mobilboxcontainer.pl

KATOWICE

ul. Kaliny 35
41-506 Chorzów

Tel.: +48 785 606 606 wew. 7

Obsługujemy: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Będzin, Czeladź, Świętochłowice, Pszczyna, Bielsko Biała, Oświęcim, Częstochowa, Kędzierzyn Koźle, Tychy, Bieruń, Jaworzno, Myszków, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Racibórz, Rybnik, Cieszyn, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie Zdrój, Żory, Lubliniec, Mysłowice, Mikołów, Siewierz

Sławomir Rola

Menedżer Regionalny

+48 885 660 403
rola@mobilboxcontainer.pl

Patrycja Piecuch

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 885 559 800
piecuch@mobilboxcontainer.pl

Agata Książek

Doradca Techniczno-Handlowy

+48 885 549 003
ksiazek@mobilboxcontainer.pl

 

Tomasz Wiśniewski

Doradca Techniczno-Handlowy

+48 605 102 670
wisniewski@mobilboxcontainer.pl

SZCZECIN

ul. Szczawiowa 37

70-010 Szczecin

Tel.: +48 785 606 606 wew. 8

Obsługujemy: Białogard, Chojna, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gorzów Wielkopolski, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kołobrzeg, Kostrzyn Nad Odrą, Koszalin, Łobez, Mielno, Międzyzdroje, Mirosławiec, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Półczyn Zdrój, Przybiernów, Rewal, Stargard, Strzelce Krajeńskie, Szczecin, Świnoujście, Trzebież, Wolin

Grzegorz Dobrowolski

Menedżer Regionalny

+48 667 606 080
dobrowolski@mobilboxcontainer.pl

Bartosz Fatyga

Doradca Techniczno – Handlowy

+48 609 004 106
fatyga@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Zielińska

Księgowość

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

Marta Olechowska

Księgowość

+48 724 385 919
olechowska@mobilboxcontainer.pl

WINDYKACJA

Paweł Eberbach

Kierownik ds. Windykacji

+48885 660 302
windykacja@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Podolec

Specjalista ds. Windykacji

+48 885 425 880
windykacja@mobilboxcontainer.pl

SPRZEDAŻ KONTENERÓW,
CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Jan Gawle 

Specjalista ds. Sprzedaży kontenerów

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Damian Nykiel 

Specjalista ds. Sprzedaży kontenerów

+48 691 549 335
nykiel@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę wynajmu kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!