Skip to content
Menu

MOBILBOX POLSKA SP. Z O. O.

KONTAKT DLA KLIENTÓW

Interesują Cię kontenery?

Chcesz przesłać zapytanie ofertowe na kontener?

Planujesz kupić meble lub części do kontenerów?

Potrzebujesz kontener w hali produkcyjnej?

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów:

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805 BDO:000173266, Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN, 

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Kontenery i budownictwo modułowe:

woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Containers and modular buildings:

Container, Office containers, Dressing room container, Sanitary containers, Storage containers, Security guard house, Cold storage containers, Living containers, Shipping containers, Technological container, Document archiving containers 

 

Jan Gawle
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Wioletta Nowak
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 033 893
w.nowak@mobilbox.pl

Agnieszka Starzyk 
Export 

+48 885 451 885

starzyk@mobilboxcontainer.pl

Dominik Podolski
Specjalista ds. Handlowych

+48 691 549 335
d.podolski@mobilbox.pl

Naroża, rygle, obróbki,  meble, meble biurowe,  wyposażenie kontenerów, zbiornik szambo na ścieki do kontenera sanitarnego:

woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Wioletta Nowak
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 033 893
w.nowak@mobilbox.pl

Kontener: Kontener przemysłowy, kontener transportowy, usługugowy, aranżacje hal produkcyjnych, punkty dostępowe, kontener techniczny, kontener technologiczny, kontener chłodnia, biuro pomieszczenie w hali produkcyjnej, szatnia pracownicza:

woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Mateusz Kowalczyk
Industry Development Manager

+48 885 447 267
m.kowalczyk@mobilbox.pl

Paweł Ziółkowski
Industry Development Manager

+48 885 447 242
p.ziolkowski@mobilbox.pl

KONTENER

RZESZÓW

ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Wynajem kontenerów Rzeszów, Kontener Rzeszów:

Biłgoraj, Brzozów, Chełm, Dębica, Dynów, Gorlice, Hrubieszów, Iwonicz-Zdrój, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Kazimierz Dolny, Kolbuszowa, Kolbuszowa, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lubartów, Łańcut, Łęczna, Mielec, Nałęczów, Narol, Nisko, Opatów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Połaniec, Pruchnik, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radomyśl Wielki, Ropczyce, Rymanów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Strzyżów, Świdnik, Tarnobrzeg, Tarnogród, Tarnów, Terespol, Tomaszów Lubelski, Tuchów, Ustrzyki Dolne, Włodawa, Zamość

Jacek Kurc
Manager Regionalny

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

Grzegorz Frankiewicz
Specjalista ds. Handlowych

+48 887 100 702
frankiewicz@mobilboxcontainer.pl

Bartłomiej Kulig
Specjalista ds. Technicznych

+48 885 032 003
kulig@mobilboxcontainer.pl

Jan Gawle 
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Dominik Podolski
Specjalista ds. Handlowych

+48 691 549 335
d.podolski@mobilbox.pl

 

KONTENER
BIAŁYSTOK

 ul. Piastowska 36
15-207 Białystok


Wynajem kontenerów Białystok, Kontener Białystok:

Augustów, Ełk, Bielsk Podlaski, Giżycko, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Mrągowo, Olecko, Ostrołęka, Siemiatycze, Suwałki, Węgorzewo, Zambrów Szczytno, Wysokie Mazowieckie

Paulina Perkowska 
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 425 881
perkowska@mobilboxcontainer.pl

ZAKUPY

Łukasz Korczak
Kierownik ds. Zaopatrzenia i Logistyki

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

Adrian Rycaj
Specjalista ds. Zakupów

+48 885 559 260
rycaj@mobilboxcontainer.pl

CENTRUM ADMINISTRACYJNE POLSKA PÓŁNOC

  • wystawianie faktur
  • przygotowanie umów
  • obsługa administracyjna Klienta

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

 

Obsługa oddziałów: Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kielce

Anna Kander
Manager Centrum Obsługi Klienta Polska Północ

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska
Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Grzejszczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 792
grzejszczyk@mobilboxcontainer.pl

Angelina Gwiazda
Specjalista ds. Administracji

+48 885 023 714
gwiazda@mobilboxcontainer.pl

CENTRUM ADMINISTRACYJNE POLSKA POŁUDNIE

  • wystawianie faktur
  • przygotowanie umów
  • obsługa administracyjna Klienta

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

 

Obsługa oddziałów: Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Łódź

Monika Zięba
Manager Centrum Obsługi Klienta Polska Południowa

+48 885 027 857
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 819 885
strek@mobilboxcontainer.pl

Agnieszka Sieńko
Specjalista ds. Administracji

+48 885 549 002
sienko@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Grdeń
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 813
e.grden@mobilboxcontainer.pl

PŁATNOŚCI

Magdalena Zielińska
Księgowość

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

Marta Olechowska
Księgowość

+48 724 385 919
olechowska@mobilboxcontainer.pl

WINDYKACJA

Paweł Eberbach
Kierownik ds. Windykacji

+48 885 660 302
windykacja@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Podolec
Specjalista ds. Windykacji

+48 885 425 880
windykacja@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę wynajmu kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!