MOBILBOX POLSKA SP. Z O. O.

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805
Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Telefon Alarmowy: +48 667 606 080
dostępny po godz. 16:00 oraz w dni wolne

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Joanna Łożańska
Menedżer ds. Sprzedaży

+48 885 660 707
lozanska@mobilboxcontainer.pl

Jan Gawle
Specjalista ds. Sprzedaży kontenerów

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

WARSZAWA

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Obsługujemy: Augustów, Biała Podlaska, Białobrzegi Radomskie, Białystok, Bielsk Podlaski, Błonie, Ciechanów, Ełk, Góra Kalwaria, Grajewo, Janki, Końskie, Legionowo, Lublin, Łomża, Marki, Mława, Nadarzyn, Nowe Miasto Nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Opoczno, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecki, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Płońsk, Przysucha, Puławy, Pułtusk, Radom, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Suwałki, Szczytno, Szydłowiec, Warka, Wyszków, Zambrów, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żyrardów 

Szczepan Zaborski
Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik
Menedżer Regionalny

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Artur Tuchowski
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 549 001
tuchowski@mobilboxcontainer.pl

Paweł Ziółkowski
Kierownik ds. Technicznych

+48 885 425 881
ziolkowski@mobilboxcontainer.pl

Adrian Rycaj
Specjalista ds. Technicznych

+48 885 559 260
rycaj@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica
Specjalista ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Anna Kander
Menedżer Centrum Obsługi Klienta Polska Północ

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska
Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Grzejszczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 792
grzejszczyk@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak
Główny Koordynator ds. Zakupów

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

Marcin Kocher
Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
kocher@mobilboxcontainer.pl

ŁÓDŹ

Tadzin 43
95-030 Rzgów

Tel.: +48 781-320-083

Obsługujemy: Brzeziny, Kalisz, Koło, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz Skierniewice, Opoczno , Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Turek, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz

Ewelina Królikowska
Menedżer Regionalny

+48 781 320 083
krolikowska@mobilboxcontainer.pl

Aneta Szymanska
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 025 577
szymanska@mobilboxcontainer.pl

KRAKÓW

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Obsługujemy: Bochnia, Brzesko, Busko Zdrój, Dobczyce, Gdów, Jędrzejów, Kielce, Końskie, Krynica Zdrój, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Rabka Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Skawina, Starachowice, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Wieliczka, Zakopane

Józef Markowicz
Menedżer Regionalny

+48 885 660 401
markowicz@mobilboxcontainer.pl

Mateusz Kowalczyk
Specjalista ds. Technicznych

+48 661 043 141
m.kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Monika Zięba
Menedżer Centrum Obsługi Klienta Polska Południowa

12 222 00 28
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 819 885
strek@mobilboxcontainer.pl

Agnieszka Sieńko
Specjalista ds. Administracji

+48 885 549 002
sienko@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Grdeń
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 813
e.grden@mobilboxcontainer.pl

WROCŁAW

ul. Sadkówek 20
55-080 Kąty Wrocławskie

Tel.: +48 785 606 606 wew. 3

Obsługujemy: Bogatynia, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kępno, Kluczbork, Kłodzko, Krotoszyn, Kudowa Zdrój, Legnica, Ligota Piękna, Lubań, Lubin , Lwówek Śląski, Miękinia, Nowa Ruda, Nowa Sól, Nysa, Oława, Opole, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pietrzykowice, Polkowice, Prochowice,Rawicz,Siechnice, Strzegom, Szklarska Poręba, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wykroty, Zgorzelec, Zielona Góra, Złotoryja, Żagań, Żarów, Żary, Żmigród, 

Agata Nowak – Kozioł
Menedżer Regionalny

+48 885 599 885
nowak-koziol@mobilboxcontainer.pl

Piotr Kasperowicz
Handlowiec

+48 887 100 128
kasperowicz@mobilboxcontainer.pl

Krzysztof Frydlewicz
Specjalista ds. Technicznych

+48 667 404 606
frydlewicz@mobilboxcontainer.pl

GDAŃSK

ul. Maszynowa 42
80-298 Gdańsk

Tel.: +48 785 606 606 wew. 4

Obsługujemy: Bartoszyce, Bartoszyce, Braniewo, Bytów, Bytów, Chojnice, Człuchów, Darłowo, Dąbki, Elbląg, Frombork, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Gołdap, Grudziądz, Hel, Iława, Jarosławiec, Jastarnia, Kartuzy, Koszalin, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Lidzbark  Warmiński, Łeba, Malbork, Malbork, Miastko, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Pelplin, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Szczytno, Sztum, Świecie, Tczew, Tuchola, Ustka, Wejherowo, Węgorzewo, Władysławowo,  

Monika Zaradkiewicz
Handlowiec
+48 885 549 004
zaradkiewicz@mobilboxcontainer.pl

Szymon Grzechnik
Doradca techniczno – handlowy
+48 885 451 885
sz.grzechnik@mobilbox.pl

POZNAŃ

ul. Obornicka 172
62-002 Suchy Las

Tel.: +48 785 606 606 wew. 5

Obsługujemy: Aleksandrów, Bydgoszcz, Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Inowrocław, Jarocin, Kalisz, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krosno Odrzańskie, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Międzyrzecz, Mogilno, Nakło, Nowy Tomyśl, Oborniki Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Poznań, Radziejów, Rawicz, Sępólno Krajeńskie, Słubice, Słupca, Sulęcin, Szamotuły, Śrem, Świecie, Toruń, Trzcianka, Turek, Wałcz, Wągrowiec, Włocławek, Wolsztyn, Września, Wschowa, Zielona Góra, Złotów, Żnin,

Ewelina Czaja
Menedżer Regionalny

+48 885 559 033
czaja@mobilboxcontainer.pl

Michał Bania
Doradca Techniczno-Handlowy

+ 48 660 503 820
bania@mobilboxcontainer.pl

Adam Klorek
Doradca ds. Technicznych

+48 601 580 899‬
klorek@mobilboxcontainer.pl

RZESZÓW

ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Tel.:+48 785 606 606 wew. 6

Obsługujemy: Biłgoraj, Brzozów, Chełm, Dębica, Dynów, Gorlice, Hrubieszów, Iwonicz-Zdrój, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Kazimierz Dolny, Kolbuszowa, Kolbuszowa, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lubartów, Lublin, Łańcut, Łęczna, Mielec, Nałęczów, Narol, Nisko, Opatów, Opole Lubelskie, Ostrowiec Św., Ostrów Lubelski, Połaniec, Pruchnik, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radomyśl Wielki, Ropczyce, Rymanów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Strzyżów, Świdnik, Tarnobrzeg, Tarnogród, Tarnów, Terespol, Tomaszów Lubelski, Tuchów, Ustrzyki Dolne, Włodawa, Zamość,

Jacek Kurc
Dyrektor Regionalny oddz. Rzeszów

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

Grzegorz Frankiewicz
Specjalista ds. Handlowych

+48 887 100 702
frankiewicz@mobilboxcontainer.pl

KATOWICE

ul. Kaliny 35
41-506 Chorzów

Tel.: +48 785 606 606 wew. 7

Obsługujemy: Będzin, Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn Koźle, Krapkowice, Lubliniec, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Opole, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tworóg, Tychy, Ujazd, Wodzisław Śląski,
Zabrze, Zawadzkie, Żory,

Sławomir Rola
Menedżer Regionalny

+48 885 660 403
rola@mobilboxcontainer.pl

Patrycja Piecuch
Specjalista ds. Sprzedaży

+48 885 559 800
piecuch@mobilboxcontainer.pl

Agata Książek
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 885 549 003
ksiazek@mobilboxcontainer.pl

Tomasz Wiśniewski
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 605 102 670
wisniewski@mobilboxcontainer.pl

SZCZECIN

ul. Szczawiowa 37
70-010 Szczecin

Tel.: +48 785 606 606 wew. 8

Obsługujemy: Białogard, Bobolice, Chojna, Choszczono, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Drezdenko, Goleniów, Gorzów Wielkopolski, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kołobrzeg, Kostrzyn Nad Odrą, Koszalin, Łobez, Mielno, Międzyzdroje, Mirosławiec, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Półczyn Zdrój, Przybiernów, Rewal, Stargard, Strzelce Krajeńskie, Szczcinek, Szczecin, Świnoujście, Trzebież, Wolin, Złocieniec,

NIEMCY: Anklam, Bautzen, Berlin, Brandenburg, Brinz, Budziszyn, Chemnitz, Chociebuż, Cottbus, Dresden, Drezno, Eberswalde, Frankfurt an der Oder, Greifswald, Hamburg, Leipzig, Lipsk, Lubeck, Magdeburg, Neubrandenburg, Neuruppin, Potsdam, Prenzlau, Rostock, Sassnitz, Schwedł, Schwerin, Stendal, Stralsund, Wismar, Wittenberge, Brandenburg, Braunschweig, Mecklenburg – Varpommern, Sachsen, Sachsen – Anhalt

Grzegorz Dobrowolski
Menedżer Regionalny

+48 667 606 080
dobrowolski@mobilboxcontainer.pl

Bartosz Fatyga
Doradca Techniczno – Handlowy

+48 609 004 106
fatyga@mobilboxcontainer.pl

Obsługujemy: Radom, Busko Zdrój, Sandomierz, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, ​Chęciny, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Morawica, Opoczno, Nowa Słupia, Włoszczowa, Opatów, Jędrzejów, Pińczów,

Iwona Szymoniak
Handlowiec

+48 885 812 885
i.szymoniak@mobilbox.pl

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO KONTENERÓW

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Jan Gawle
Specjalista ds. Sprzedaży kontenerów

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Damian Nykiel
Specjalista ds. Sprzedaży kontenerów

+48 691 549 335
nykiel@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Zielińska
Księgowość

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

Marta Olechowska
Księgowość

+48 724 385 919
olechowska@mobilboxcontainer.pl

WINDYKACJA

Paweł Eberbach
Kierownik ds. Windykacji

+48885 660 302
windykacja@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Podolec
Specjalista ds. Windykacji

+48 885 425 880
windykacja@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę wynajmu kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!