Skip to content

MOBILBOX POLSKA SP. Z O. O.

KONTAKT DLA KLIENTÓW

Interesują Cię kontenery?

Chcesz przesłać zapytanie ofertowe?

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów:

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805
BDO:000173266, Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN, 

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Telefon Alarmowy: +48 667 606 080
dostępny po godz. 16:00 oraz w dni wolne

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Jan Gawle
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Dominik Podolski
Specjalista ds. Handlowych

+48 691 549 335
d.podolski@mobilbox.pl

CZĘŚCI DO KONTENERÓW

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Wioletta Nowak
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 033 893
w.nowak@mobilbox.pl

KONTENERY

WARSZAWA

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Obsługujemy: Augustów, Biała Podlaska, Białobrzegi Radomskie, Białystok, Bielsk Podlaski, Błonie, Ciechanów, Ełk, Góra Kalwaria, Grajewo, Janki, Końskie, Legionowo, Lublin, Łomża, Marki, Mława, Nadarzyn, Nowe Miasto Nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Opoczno, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecki, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Płońsk, Przysucha, Puławy, Pułtusk, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Suwałki, Szczytno, Szydłowiec, Warka, Wyszków, Zambrów, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żyrardów 

Szczepan Zaborski
Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik
Menadżer Regionalny

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Paweł Ziółkowski
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 425 881
ziolkowski@mobilboxcontainer.pl

Artur Tuchowski
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 549 001
tuchowski@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica
Menadżer ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Marcin Kocher
Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
kocher@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

ŁÓDŹ

Tadzin 43
95-030 Rzgów

Tel.: +48 781-320-083

Obsługujemy: Brzeziny, Kalisz, Koło, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz Skierniewice, Opoczno , Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Turek, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz

Ewelina Królikowska
Menadżer Regionalny

+48 781 320 083
krolikowska@mobilboxcontainer.pl

Aneta Szymańska
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 025 577
szymanska@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

KRAKÓW

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Obsługujemy: Bochnia, Brzesko, Busko Zdrój, Dobczyce, Gdów, Jędrzejów, Końskie, Krynica Zdrój, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Rabka Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Skawina, Starachowice, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Wieliczka, Zakopane

Józef Markowicz
Menadżer Regionalny

+48 885 660 401
markowicz@mobilboxcontainer.pl

Joanna Łożańska
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 660 707
lozanska@mobilboxcontainer.pl

Mateusz Kowalczyk
Specjalista ds. Technicznych

+48 661 043 141
m.kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Mariusz Konik
Specjalista ds. Technicznych

+48 885 204 804
m.konik@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

WROCŁAW

ul. Sadkówek 20
55-080 Kąty Wrocławskie

Tel.: +48 785 606 606 wew. 3

Obsługujemy: Bogatynia, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kępno, Kluczbork, Kłodzko, Krotoszyn, Kudowa Zdrój, Legnica, Ligota Piękna, Lubań, Lubin , Lwówek Śląski, Miękinia, Nowa Ruda, Nowa Sól, Nysa, Oława, Opole, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pietrzykowice, Polkowice, Prochowice, Rawicz, Siechnice, Strzegom, Szklarska Poręba, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wykroty, Zgorzelec, Zielona Góra, Złotoryja, Żagań, Żarów, Żary, Żmigród

Agata Nowak – Kozioł
Menadżer Regionalny

+48 885 599 885
nowak-koziol@mobilboxcontainer.pl

Piotr Kasperowicz
Specjalista ds. Handlowych

+48 887 100 128
kasperowicz@mobilboxcontainer.pl

Krzysztof Frydlewicz
Menadżer ds. Technicznych

+48 667 404 606
frydlewicz@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

GDAŃSK

GDYNIA

SOPOT

ul. Banińska 12
80-298 Gdańsk – Kokoszki

Tel.: +48 785 606 606 wew. 4

Obsługujemy: Bartoszyce, Bartoszyce, Braniewo, Bytów, Bytów, Chojnice, Człuchów, Darłowo, Dąbki, Elbląg, Frombork, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Gołdap, Grudziądz, Hel, Iława, Jarosławiec, Jastarnia, Kartuzy, Koszalin, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Lidzbark  Warmiński, Łeba, Malbork, Malbork, Miastko, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Pelplin, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Szczytno, Sztum, Świecie, Tczew, Tuchola, Ustka, Wejherowo, Węgorzewo, Władysławowo

Monika Zaradkiewicz
Menadżer Regionalny
+48 885 549 004
m.zaradkiewicz@mobilbox.pl

Mateusz Kamiński
Specjalista ds. Handlowych
+48 885 031 561
kaminski@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

POZNAŃ

ul. Polna 14
62-070 Dąbrówka

Tel.: +48 785 606 606 wew. 5

Obsługujemy: Aleksandrów, Bydgoszcz, Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Inowrocław, Jarocin, Kalisz, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krosno Odrzańskie, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Międzyrzecz, Mogilno, Nakło, Nowy Tomyśl, Oborniki Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Poznań, Radziejów, Rawicz, Sępólno Krajeńskie, Słubice, Słupca, Sulęcin, Szamotuły, Śrem, Świecie, Toruń, Trzcianka, Turek, Wałcz, Wągrowiec, Włocławek, Wolsztyn, Września, Wschowa, Zielona Góra, Złotów, Żnin

Ewelina Czaja
Menadżer Regionalny

+48 885 559 033
czaja@mobilboxcontainer.pl

Michał Bania
Specjalista ds. Handlowych

+ 48 660 503 820
bania@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

RZESZÓW

ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Tel.:+48 785 606 606 wew. 6

Obsługujemy: Biłgoraj, Brzozów, Chełm, Dębica, Dynów, Gorlice, Hrubieszów, Iwonicz-Zdrój, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Kazimierz Dolny, Kolbuszowa, Kolbuszowa, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lubartów, Lublin, Łańcut, Łęczna, Mielec, Nałęczów, Narol, Nisko, Opatów, Opole Lubelskie, Ostrowiec Św., Ostrów Lubelski, Połaniec, Pruchnik, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radomyśl Wielki, Ropczyce, Rymanów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Strzyżów, Świdnik, Tarnobrzeg, Tarnogród, Tarnów, Terespol, Tomaszów Lubelski, Tuchów, Ustrzyki Dolne, Włodawa, Zamość

Jacek Kurc
Menadżer Regionalny

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

Grzegorz Frankiewicz
Specjalista ds. Handlowych

+48 887 100 702
frankiewicz@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY

KATOWICE

ul. Kaliny 35
41-506 Chorzów

Tel.: +48 785 606 606 wew. 7

Obsługujemy: Będzin, Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn Koźle, Krapkowice, Lubliniec, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Opole, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tworóg, Tychy, Ujazd, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawadzkie, Żory

Sławomir Rola
Menadżer Regionalny

+48 885 660 403
rola@mobilboxcontainer.pl

Agata Książek
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 549 003
ksiazek@mobilboxcontainer.pl

 

Patrycja Piecuch
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 885 559 800
piecuch@mobilboxcontainer.pl

Tomasz Wiśniewski
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 605 102 670
wisniewski@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY
 SZCZECIN

BERLIN

ul. Szczawiowa 37
70-010 Szczecin

Tel.: +48 785 606 606 wew. 8

Obsługujemy: Białogard, Bobolice, Chojna, Choszczono, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Drezdenko, Goleniów, Gorzów Wielkopolski, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kołobrzeg, Kostrzyn Nad Odrą, Koszalin, Łobez, Mielno, Międzyzdroje, Mirosławiec, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Półczyn Zdrój, Przybiernów, Rewal, Stargard, Strzelce Krajeńskie, Szczcinek, Szczecin, Świnoujście, Trzebież, Wolin, Złocieniec,

Niemcy: Anklam, Bautzen, Berlin, Brandenburg, Brinz, Budziszyn, Chemnitz, Chociebuż, Cottbus, Dresden, Drezno, Eberswalde, Frankfurt an der Oder, Greifswald, Hamburg, Leipzig, Lipsk, Lubeck, Magdeburg, Neubrandenburg, Neuruppin, Potsdam, Prenzlau, Rostock, Sassnitz, Schwedł, Schwerin, Stendal, Stralsund, Wismar, Wittenberge, Brandenburg, Braunschweig, Mecklenburg – Varpommern, Sachsen, Sachsen – Anhalt

Grzegorz Dobrowolski
Menadżer Regionalny

+48 667 606 080
g.dobrowolski@mobilbox.pl

Bartosz Fatyga
Doradca Techniczny

+48 609 004 106
fatyga@mobilboxcontainer.pl

KONTENERY
KIELCE

RADOM

Tel.: +48 885 812 885

Obsługujemy: Busko Zdrój, Sandomierz, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, ​Chęciny, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Morawica, Opoczno, Nowa Słupia, Włoszczowa, Opatów, Jędrzejów, Pińczów

Iwona Szymoniak
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 812 885
i.szymoniak@mobilbox.pl

KONTENERY
DĘBICA

Tel.: +48 885 473 885

Obsługujemy: Dębica, Mielec, Tranów, Ropczyce

Jan Gawle 
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 812 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

CENTRUM ADMINISTRACYJNE POLSKA PÓŁNOC

  • wystawianie faktur
  • przygotowanie umów
  • obsługa administracyjna Klienta

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Obsługa oddziałów: Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kielce

Anna Kander
Menadżer Centrum Obsługi Klienta Polska Północ

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska
Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Grzejszczyk
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 792
grzejszczyk@mobilboxcontainer.pl

Angelina Gwiazda
Specjalista ds. Administracji

+48 885 023 714
gwiazda@mobilboxcontainer.pl

CENTRUM ADMINISTRACYJNE POLSKA POŁUDNIE

  • wystawianie faktur
  • przygotowanie umów
  • obsługa administracyjna Klienta

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Obsługa oddziałów: Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Łódź

Monika Zięba
Menadżer Centrum Obsługi Klienta Polska Południowa

+48 885 027 857
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk
Specjalista ds. Administracji

+48 885 819 885
strek@mobilboxcontainer.pl

Agnieszka Sieńko
Specjalista ds. Administracji

+48 885 549 002
sienko@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Grdeń
Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 813
e.grden@mobilboxcontainer.pl

ZAKUPY

Łukasz Korczak
Kierownik ds. Zaopatrzenia i Logistyki

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

Adrian Rycaj
Specjalista ds. Zakupów

+48 885 559 260
rycaj@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Zielińska
Księgowość

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

Marta Olechowska
Księgowość

+48 724 385 919
olechowska@mobilboxcontainer.pl

WINDYKACJA

Paweł Eberbach
Kierownik ds. Windykacji

+48 885 660 302
windykacja@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Podolec
Specjalista ds. Windykacji

+48 885 425 880
windykacja@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę wynajmu kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!