MOBILBOX POLSKA SP. Z O. O.

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805
Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Telefon Alarmowy: +48 667 606 080
dostępny po godz. 16:00 oraz w dni wolne

WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik

Regional Manager

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Przemysław Kraiński

Regional Manager

+48 885 812 885
krainski@mobilboxcontainer.pl

Marzena Słowik

Specjalista ds. Logistyki

+48 885 816 885
slowik@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk

Młodszy Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica

Specjalista ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Paweł Górski

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
gorski@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska

Specjalista ds. Administracji

+48 22 111 00 35
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Anna Kander

Office Manager

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Angelina Gwiazda

Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

+48 885 559 260
gwiazda@mobilboxcontainer.pl

KRAKÓW

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Józef Markowicz

Regional Manager

+48 885 660 401
markowicz@mobilboxcontainer.pl

Mateusz Kowalczyk

Specjalista ds. Technicznych

+48 661 043 141
m.kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Joanna Łożańska

Specjalista ds. Handlowych

+48 885 660 707
lozanska@mobilboxcontainer.pl

Monika Zięba

Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk

Specjalista ds. Administracji

+48 885 819 885
strek@mobilboxcontainer.pl

WROCŁAW

ul. Giełdowa 12
52-438 Wrocław

Tel.: +48 785 606 606 wew. 3

Michał Frania

Regional Manager

+48 885 599 885 
frania@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Królikowska

Sales Representative

+48 667 404 606
krolikowska@mobilboxcontainer.pl

Agata Nowak – Kozioł

Młodszy Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606
nowak-koziol@mobilboxcontainer.pl

GDYNIA

ul. Hutnicza 13

81-035 Gdynia

Tel.: +48 785 606 606 wew. 4

Michał Gołębiewski

Regional Manager

+48 885 451 885
golebiewski@mobilboxcontainer.pl

Aleksandra Osmańska

Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606
osmanska@mobilboxcontainer.pl

POZNAŃ

ul. Obornicka 172
62-002 Suchy Las

Tel.: +48 785 606 606 wew. 5

Sławomir Hejnowicz 

Regional Manager 

+48 660 503 820
hejnowicz@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Rakowska

Specjalista ds. Administracji

+48 601 580 899
rakowska@mobilboxcontainer.pl

 

Ewelina Czaja

Specjalista ds. Handlowych

+48 885 559 033
czaja@mobilboxcontainer.pl

RZESZÓW

ul. 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Tel.:+48 785 606 606 wew. 6

Jacek Kurc 

Dyrektor Regionalny oddz. Rzeszów

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

KATOWICE

ul. Dobrego Urobku 35
40-810 Katowice

Tel.: +48 785 606 606 wew. 7

Sławomir Rola

Regional Manager

+48 885 660 403
rola@mobilboxcontainer.pl

Patrycja Piecuch

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 885 559 800
piecuch@mobilboxcontainer.pl

SZCZECIN

ul. Szczawiowa 37

70-010 Szczecin

Tel.: +48 785 606 606 wew. 8

Grzegorz Dobrowolski

Regional Manager

+48 667 606 080
dobrowolski@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Rakowska

Specjalista ds. Administracji

+48 601 580 899
rakowska@mobilboxcontainer.pl

 

Magdalena Zielińska

Referent ds. Księgowości

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

Paweł Eberbach

Specjalista ds. windykacji

+48885 660 302
eberbach@mobilboxcontainer.pl

SPRZEDAŻ KONTENERÓW,
CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

Tel.: +48 885 473 885 wew. 0

Jan Gawle 

Specjalista ds. sprzedaży kontenerów

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak

Kierownik d/s technicznych

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę wynajmu kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!