Skip to content
Menu

KONTENER PRZEMYSŁOWY KONTENERY PRZEMYSŁOWE

Poszukujesz kontenerów przemysłowych do ustawienia wewnątrz hali produkcyjnej ?

KONTENER PRZEMYSŁOWY lub połączone ze sobą kontenery przemysłowe często nazywane kontenerami produkcyjnymi to propozycja na funkcjonalną przestrzeń biurową dla mistrzów, kierowników pracujących bezpośrednio halach produkcyjnych i magazynach.
Zestawienie kilku kontenerów wewnątrz hali produkcyjnej, zapewnia pracownikom komfortowe miejsce do pracy, w którym można zainstalować sprzęt IT, tablice informacyjne, biurka, krzesła, dystrybutor na wodę. Kontenery przemysłowe dzięki panelom ściennym, zapewniają odcięcie pomieszczenia od źródeł hałasu przemysłowego, unoszącymi się w powietrzu pyłami, ograniczają zanieczyszczenia przemysłowe. Dodatkowo do kontenera można doprowadzić instalację wentylacyjną oraz podłączyć klimatyzację, chroniącą pracowników przed wysoką temperaturą.

 

OFERUJEMY W RÓŻNEJ KONFIGURACJI:

  • KONTENER PRZEMYSŁOWY
  • KONTENERY PRZEMYSŁOWE
  • KONTENER TECHNICZNY
  • KONTENER SPECJALISTYCZNY
  • KONTENERY SPECJALISTYCZNE

Kontenery przemysłowe – aranżacja hali

Kontenery dla fabryk, przemysłu, magazynów, biznesu 

Dla kogo kontener przemysłowy?

Kontener przemysłowy to dedykowane rozwiązanie głównie dla działalności produkcyjnej, gdzie możemy zestawić dowolny obiekt administracyjny wewnątrz dowolnego obiektu wielkogabarytowego. Taki obiekt na bazie kontenera przemysłowego, może być wzniesiony do trzech kondygnacji z dołączoną klatką schodową. Dodatkowo może być zestawiony z kontenerem sanitarnym, który po podpięciu do mediów, będzie pełnił rolę sanitariatu.
W celu podniesienia funkcjonalności i nadaniu większych walorów użytkowych kontenerom produkcyjnym, na osobne zlecenie klienta, instalujemy w ramie kontenera przeszklenia, poprawiające widoczność na hale produkcyjną i nadzór nad procesami produkcyjnymi
Uniwersalność rozwiązań, łatwość aranżacji, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz, umożliwia adaptację kontenerów przemysłowych do bardzo rozmaitych przedsięwzięć.

Kontener przemysłowy dla biznesu

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu inwestycji wymagających wysokiej jakości produktu oraz dobrze zorganizowanych ekip montażowych, pozwala nam oferować rozwiązania oparte o wysokiej jakości komponenty i nowoczesne rozwiązania techniczne. Jeśli szukasz pomysłu lub rozwiązań dla swoich pracowników i swojego biznesu skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą ci . Dodatkowo możemy zaproponować wytrzymałe i solidne wyposażenie począwszy od biurek, stołów, krzeseł, szafek BHP, szaf na dokumenty, kontenerów z szufladami pod biurko, aż po dystrybutor wody i ekspres do kawy.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i zapytaj o cenę !

KONTENERY dla fabryk, kopalni, rolnictwa: szatnia, jadalnia, portiernia, stróżówka, pomieszczenie socjalne

Rozwiązania kontenerowe stosowane w przemyśle, rolnictwie i usługach

Przykładowe wyposażenie kontenera będącego zapleczem biurowym wewnątrz hali produkcyjnej lub magazynowej

  • Stół duży – konferencyjny
  • Krzesło konferencyjne ISO
  • Biurko
  • Ekspres do kawy