Skip to content

KONTENERY KIELCE - RADOM - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Wynajem i Sprzedaż Kontenerów

Kontenery  KIELCE – RADOM – OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Na rynku świętokrzyskim i części województwa mazowieckiego oferujemy wynajem kontenerów, sprzedaż kontenerów oraz budynki modułowe. Nasi klienci wykorzystują najczęściej kontenery w pobliżu terenu inwestycji jako zaplecza budowlane, biura pracowników budowy oraz jako pomieszczenia socjalne zarówno dla pracowników fizycznych, jak również kadry administracyjnej, pomieszczenia sanitarne. Zaplecza budowy zestawiane są pojedynczych kontenerów budowlanych, kontenerów sanitarnych, kontenerów biurowych,  kontenerów socjalnych oraz kontenerów magazynowych. Zainteresowanym proponujemy nieskomplikowaną ofertę handlową z ceną za kontener lub budynek modułowy oraz projekt kontenera, koszty dostawy kontenera wraz z rozładunkiem we wskazanym miejscu. Oferta może również zawierać koszt montaż obiektu kontenerowego.

Wynajem kontenerów na terenie województwa Świętokrzyskiego i Mazowieckiego

Oferujemy na wynajem kontenery o różnorodnym przeznaczeniu, jako samodzielne moduły oraz obiekty modułowe. Usługa wynajmu kontenerów dedykowana jest głównie dla firm z branży budowlanej, specjalizującymi się w budownictwie drogowym, infrastrukturze kolejowej oraz deweloperów i firmach realizujących inwestycje przemysłowe. Wynajem kontenerów z powodzeniem może być z powodzeniem realizowany w branży usługowej, przetwórstwie i rolnictwie. Kontenery oddawane klientom w ramach usługi wynajmu to rozwiązania o wysokiej jakości i standardzie. Dbamy aby każdorazowo kontener przeznaczony na wynajem miał wykonany drobiazgowy przegląd, był wysprzątany i umyty. Osoby odpowiedzialne za kwestie techniczne dokładają wszelkich starań aby moduły spełniały oczekiwania klientów.

Sprzedaż kontenerów

Proces sprzedaży kontenerów, prowadzą nasi handlowy z oddziału Kontenery Kielce Ostrowiec Świętokrzyski Radom. Mając na uwadze dobro współpracy i zadowolenie klienta z zakupionego kontenera, staramy przekazać jak najwięcej informacji o materiałach  jakich został wykonany kontener, budowie kontenera i właściwym sposobie jego użytkowania, tak, aby służył on jak najdłużej i nie wymagał napraw. Sprzedaż kontenera dokonuje się na  podstawie umowy kupna – sprzedaży. Nowe kontenery udzielana jest gwarancja. Zakupiony kontener może zostać odebrany transportem wskazanym przez nabywce z placu magazynowego lub można skorzystać z transportu przez nas oferowanego. Więcej o sprzedaży kontenerów w Kielcach, Radomiu i Ostrowcu Świętokrzyskim w rozdziale kontenery.

Kontenery biurowe Kielce – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski

Kontenery mają różnorodne zastosowanie, umożliwiające ich dowolną modyfikację. Kontener biurowy szybko możemy zaaranżować na komfortowe biuro, a dodając kolejne kontenery biurowe, stworzymy biurowiec dla większej grupy pracowników. Kontenery biurowe pozbawione ścian zewnętrznych, połączone ze sobą tworzą biuro typu Open Space.

Budownictwo modułowe Kielcach, Radomiu u Ostrowcu Świętokrzyskim

Nieocenionym walorem kontenerów jest możliwość ich dostawiania i łączenia ze sobą, a zwłaszcza różnych typów kontenerów. Łączenie kontenerów zwiększa ich funkcjonalność, umożliwiając na bardziej wyszukane zastosowanie. Zestawienie kontenera biurowego z kontenerem sanitarnym tworzy funkcjonalne zaplecze budowy, w którym możemy urządzić szatnie pracowniczą dla pracowników pracujących na inwestycjach na ternie Kielc, Radomia i Ostrowca Świętokrzyskiego. Kontenery Mobilbox, charakteryzują standardowe, powtarzalne wymiary, co umożliwia ich łączenie krótkimi i długimi bokami. Są także przystosowane do ustawiania do wysokości trzech kondygnacji. Umożliwia to wznoszenie budynków i obiektów modułowych, posiadających wszelkie pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej, jak: przestrzeń biurową, przestrzeń socjalną, kuchnie dla pracowników, przestrzeń sanitarna, szatnie pracownicze, sale konferencyjne, przestrzeń magazynowa, stołówkę pracowniczą, klatki schodowe, gabinety biurowesekretariaty, korytarze.

kontenery używane

Używane i nowe kontenery 

Tanie kontenery sprzedaż

Zaplecze budowy Kielce, Radom

Tymczasowe zaplecze, ze względu na swoja użyteczność i solidną stalową konstrukcję, jest idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych. Zaplecze budowlane z kontenerów można bez żadnych przeciwskazań użytkować praktycznie na dowolnej inwestycji budowlanej, zapewniając pracownikom pomieszczenia o różnorodnym przeznaczeniu. Standardowe zaplecze budowy dysponuje pomieszczeniami biurowymi, sanitarnymi, przestrzenią socjalną, kuchnią, podręcznymi magazynami, które połączone są kontenerami korytarzowymi, gdzie komunikację między piętami zapewniają klatki schodowe wewnętrzne lub zewnętrzne albo specjalne schody kontenerowe. W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić duży remont czy budowę bez profesjonalnego zaplecza budowy.

Kontenery sanitarne  Kielce, Radom

Nieodłącznym elementem wszelkich budynków modułowych i zapleczy budowy jest kontener sanitarny. Oferujemy ten typ kontenera w wielu konfiguracjach wyposażenia jak: toalety, prysznice, umywalki, rynny umywalkowe, zlewy, pisuary, elektryczne podgrzewacze wody, lustro, wentylator elektryczny.

Kontenery budowlane Kielce, , Radom

Kontenery budowlane to wszystkie typy kontenerów, które są wykorzystywane na b  budowie, zarówno pojedynczo, jak i połączone w większe zaplecza budowy. Kontenery budowlane to potoczna nazwa wykorzystywanych na placach budów. Najczęściej są to kontenery sanitarne, kontenery biurowe czy kontenery socjalne.

Wybrane realizacje – wynajem kontenerów

 
 •  Kontenery magazynowe – wynajem – 26-052 Nowiny ul. Inwestycyjna
 • Zaplecze budowy – kontenery biurowe, kontenery sanitarne – wynajem 29-105 Bukowa ul. Osiedlowa 10
 • Kontenery biurowe – 25-505 Kielce ul. Massalskiego
 • Kontener socjalny – wynajem – 25-505 Kielce ul. Massalskiego
 • Kontenery socjalne – wynajem – 26-050 Zagnańsk ul. Kielecka 3
 • Kontener biurowy – wynajem – 27-200  Starachowice ul. Krańcowa  3
 • Kontenery biurowe, kontener sanitarny – wynajem 27-200 Starachowice ul. Radomska 59
 • Kontener biurowy – wynajem – 25-671 Kielce ul. Batalionów Chłopskich
 • Zaplecze budowy z kontenerów – wynajem – 25-510 Kielce ul. Piotrkowska 27
 • Kontenery biurowe wynajem – 26-110 Skarżysko Kamienna ul. Towarowa
 •  
 • Kontener socjalne – wynajem – 27-200 Starachowice ul. Radomska 49 B
 • Zaplecze z kontenerów biurowych i sanitarnych – 25-636 Kielce ul. Massalskiego
 • Kontenery biurowe – wynajem -26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Krakowska
 • Kontener biurowy – wynajem – 27-200 Starachowice ul. Druhny Zjawy 3
 • Kontener biurowy – wynajem – 25-650 Kielce ul. Grunwaldzka 45
 • Kontener biurowy – wynajem – 26-140 Łączna, Występna 63
 • Kontener biurowy – wynajem – 26-060 Chęciny ul. Logistyczna 9
 • Zaplecze budowy z kontenerów biurowych, sanitarnych, socjalnych i magazynowych – 26-060 Chęciny ul. Logistyczna 9
 • Kontenery – wynajem -26-110 Skarżysko Kamienna ul: Ekonomii 9

 

KONTENERY MOBILBOX - KIELCE - RADOM - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 

WYNAJEM  I SPRZEDAŻ KONTENERÓW

ODDZIAŁ KIELCE – RADOM – OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

RUDKA 38

27-415 KUNÓW

Iwona Szymoniak
Manager Regionalny
+48 885 812 885
i.szymoniak@mobilbox.pl

Rafał Kozdęba
Specjalista Techniczno Handlowy 

+48 885 851 505
r.kozdeba@mobilbox.pl

DOSTARCZAMY KONTENERY DO PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI

 • Busko Zdrój

 • Chęciny

 • Jędrzejów

 • Końskie

 • Nowa Słupia

 • Morawica

 • Opatów

 • Opoczno

 • Ostrowiec Świętokrzyski

 • Pińczów

 • Przysucha

 • Radom

 • Sandomierz

 • Szydłowiec

 • Skarżysko Kamienna

 • Starachowice

 • Staszów

 • Włoszczowa

 • Zwoleń

Kontenery magazynowe Kielce, Radom

Uzupełnieniem propozycji kontenerów na budowy, przemysłu i działalności usługowej są kontenery magazynowe – przystosowane do ochrony produktów przed otoczeniem i warunkami atmosferycznymi. Zastosowane rozwiązania  zapewniają ochronę przed osobami trzecimi.

Kontenery morskie Kielce, Radom

Oferta wynajmu, skupu i sprzedaży kontenerów obejmuj również, kontenery morskie, często zwane też transportowymi, który pozyskujemy z Chin przez porty w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie. 

Kontenery mieszkalne Kielce, Radom

Kontenery mieszkalne wykorzystywane są przez pracowników jako tymczasowe mieszkanie pracownicze, lokalizowane w miejscach bez tradycyjnej infrastruktury, w pobliży prowadzonej inwestycji. Często kontenery mieszkalne wykorzystywane są jako tymczasowy nocleg dla uchodźców oraz osób pozbawionych domu w skutek katastrof i pożarów oraz problemami finansowymi.

Wynajem i sprzedaż mebli i wyposażenia do biur 

Zapewnienie kompleksowego serwisu naszym klientom, zadecydowało o równoległym rozwoju oferty wynajmu wyposażenia biur, szatni pracowniczych, kuchni, sali konferencyjnej, magazynów i budynków modułowych. Zapewniamy wynajem mebli biurowych, jak: stoły, krzesła, biurek, tablic, sprzętu RTV i AGD oraz wynajem mebli kuchennych i wyposażenia kuchnilodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, wyposażenia szatni pracowniczych – szafki BHP. W kontenerach magazynowych instalujemy łatwe w montażu regały kontenerowe.

Części zamienne do kontenerów Kielce, Radom

Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim zaopatruje swoich klientów w części do kontenerów:

Więcej o dostępnych częściach do kontenerów w sekcji „Części do kontenerów Kielce Radom Ostrowiec Świętokrzyski ”.

Producent kontenerów

Produkcja kontenerów realizowana jest w nowoczesnym zakładzie produkującym, który realizuje zamówienia na skomplikowane obiekty modułowe. Więcej w zakładce „Producent kontenerów”.

Transport, montaż, serwis kontenerów

W okresie użytkowania budynku kontenerowego oddział Mobilbox zapewnia profesjonalny transport, montaż i serwis kontenerów, rozładunek kontenerów za pomocą samochodu z dźwigiem HDS. Usługa obejmuje posadowienie kontenera, montaż i zestawienie kontenerów przy pomocy ściągów, podpięcie mediów oraz dostawę zamówionego wyposażenia. Ekipy montażowe realizują wznoszenie, montaż i demontaż dowolnych budynków modułowych według najwyższych standardów, docenianą niemal w całej Europie. Transport kontenerów w sekcji: „Transport i logistyka kontenerów”.

PYTANIA DO ODDZIAŁU Ostrowiec Świętokrzyski – Kielce – Radom

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!