Skip to content

BIURO KONTENEROWE PAWILON BIUROWY / BIURO MODUŁOWE

Jakie powinno być biuro kontenerowe?

Z szerokiej gamy oferowanych na rynku obiektów kontenerowych, do najbardziej popularnych należy zaliczyć biura kontenerowe. Tego typu rozwiązanie tworzy komfortowe miejsce dla pracowników administracyjnych na terenie przemysłowym jak: fabryka, zakład przemysłowy, kopalnia czy biuro obsługi centrum logistycznego. Niezwykłą popularność obiekty kontenerowe zyskały przede wszystkim w szeroko pojętym budownictwie, przy realizacji inwestycji, począwszy od momentu rozpoczęcia pierwszych prac budowlanych, aż po odbiory końcowe, dając przez cały ten czas przestrzeń biurową osobom biorącym udział w inwestycji.

 • Możliwość zestawiania dowolnej wielkości biuro kontenerowe
 • Modułowa i trwała konstrukcja
 • Logistyka i transport – samochody z dźwigiem HDS
 • Wysoki standard wyposażenia
 • Dowolny podział pomieszczeń
 • Zakup, sprzedaż, wynajem dolnej wielkości obiektu biurowego

Biuro zestawione z kontenerów biurowych

Biura kontenerowe

Dlaczego wybrać biuro kontenerowe?

Biuro kontenerowe zestawione z wielu kontenerów to optymalne rozwiązanie dla każdego rodzaju działalności gospodarczej. Zaletą jego jest dostępność „od ręki”, zarówno w opcji wynajmu jak i sprzedaży. Mobilność, łatwość w powiększaniu i zmniejszaniu przestrzeni biurowej, możliwość aranżacji poprzez wstawianie ścianek działowych, jak również dowolna konfiguracja kształtu i wielkości obiektu, łatwa zmiana lokalizacji okien i drzwi w panelach ściennych, to istotne argumenty przy wyborze biura kontenerowego. Biura kontenerowe pozwalają nam zachować większą elastyczność w planowaniu kosztów pracowniczego zaplecza biurowego, co wynika z prostych zasad wynajmu i sprzedaży modułów.

Jak wyposażyć biuro kontenerowe ?

Zapewnienie właściwej do pracy przestrzeni biurowej zależy od bezpiecznego i wygodnego wyposażenia. Odpowiednie wyposażenie biur, ma ogromny wpływ na poziom zadowolenia, dobre samopoczucie oraz tak ważne zaangażowanie pracowników. Jednak przed wyborem stosownego sprzętu, należy właściwie zaplanować ilość powierzchni biurowej, zapewniając łatwą komunikacją, ergonomię i komfort pracy każdego pracownika, miejsce na meble i na wszelki sprzęt biurowy. W tym zadaniu pomogą Państwu nasi doświadczeni pracownicy z jednego z oddziałów na ternie kraju lub prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny działem sprzedaży. Po zaplanowaniu i wyborze stosownych modułów kontenerowych, proponujemy wybrać sprzęt z katalogu wyposażenie biur i stosowanie zaaranżować pomieszczenia.

Właściwe wyposażenie biura kontenerowego

Najważniejszym wyposażeniem dla tego typu przestrzeni są komfortowe meble biurowe takie jak: biurko, fotel obrotowy, szafa na dokumenty, kontener pod biurko, szafa na ubrania, wieszak na ubrania a nawet ekspres do kawy i czajnik. Przy dużych projektach biurowych tworzy się sale konferencyjne – więcej o tym w zakładce sala konferencyjna z kontenerów. Oczywiście meble to nie wszystko, co w biurze jest potrzebne. Należy zadbać o sprzęt IT jak: komputery, drukarki i kserokopiarkę.

Przykładowe zestawienie wyposażenie do biura kontenerowego

 • Stół mały lub duży
 • Biurko małe lub duże
 • Kontenerek pod biurko
 • Szafa na dokumenty
 • Szafa na ubrania
 • Fotel obrotowy
 • Telewizor

Więcej o wynajmie i zakupie wyposażenia w zakładce MEBLE BIUROWE

Na indywidualne zamówienie montujemy