WYNAJEM KONTENERÓW WARSZAWA

WYNAJEM  I SPRZEDAŻ KONTENERÓW ODDZIAŁ WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik

Menedżer Regionalny

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Artur Tuchowski

Specjalista ds. Handlowych

+48 885 549 001
tuchowski@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak

Główny Koordynator ds. Zakupów

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

Paweł Ziółkowski

Kierownik ds. Technicznych

+48 885 425 881
ziolkowski@mobilboxcontainer.pl

Adrian Rycaj

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 559 260
rycaj@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica

Specjalista ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Marcin Kocher

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
kocher@mobilboxcontainer.pl

Anna Kander

Menedżer Centrum Obsługi Klienta Polska Północ

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska

Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk

Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Grzejszczyk

Specjalista ds. Administracji

+48 722 006 792
grzejszczyk@mobilboxcontainer.pl

OBSŁUGUJEMY PONIŻSZE MIEJSCOWOŚCI

  • Augustów
  • Biała Podlaska
  • Białobrzegi Radomskie
  • Białystok
  • Bielsk Podlaski
  • Błonie
  • Ciechanów
  • Ełk
  • Góra Kalwaria
  • Grajewo
  • Janki
  • Końskie

  • Legionowo
  • Lublin
  • Łomża
  • Marki
  • Mława
  • Nadarzyn
  • Nowe Miasto Nad Pilicą
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Opoczno
  • Ostrołęka
  • Ostrów Mazowiecki

  • Piaseczno
  • Piotrków Trybunalski
  • Płock
  • Płońsk
  • Przysucha
  • Puławy
  • Pułtusk
  • Radom
  • Siedlce
  • Skarżysko Kamienna
  • Starachowice

  • Suwałki
  • Szczytno
  • Szydłowiec
  • Warka
  • Wyszków
  • Zambrów
  • Ząbki
  • Zielonka
  • Zwoleń
  • Żyrardów

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!