WYNAJEM KONTENERÓW WARSZAWA

WYNAJEM  I SPRZEDAŻ KONTENERÓW ODDZIAŁ WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik

Regional Manager

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Przemysław Kraiński

Regional Manager

+48 885 812 885
krainski@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak

Kierownik ds. Technicznych

+48 885 559 013
korczak@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk

Młodszy Specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Paweł Ziółkowski

Doradca Techniczno-Handlowy

+48 885 425 881
ziolkowski@mobilboxcontainer.pl

Patryk Kubica

Specjalista ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Paweł Górski

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
gorski@mobilboxcontainer.pl

Monika Pikulska

Specjalista ds. Administracji

+48 885 816 885
pikulska@mobilboxcontainer.pl

Anna Kander

Office Manager

+48 885 814 885
kander@mobilboxcontainer.pl

Angelina Gwiazda

Specjalista ds. Logistyki

+48 885 559 260
gwiazda@mobilboxcontainer.pl

OBSŁUGUJEMY PONIŻSZE MIEJSCOWOŚCI

  • Lublin
  • Puławy
  • Biała Podlaska
  • Siedlce
  • Bielsk Podlaski
  • Białystok
  • Suwałki
  • Łomża
  • Ostrołęka
  • Szczytno
  • Mława
  • Ciechanów
  • Płock, Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Radom

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!