Skip to content

KONTENERY WARSZAWA Wynajem i Sprzedaż

KONTENERY WARSZAWA wynajem i sprzedaż

Warszawa charakteryzuje się największą aktywnością rynku budowlanego w Polsce, co wiąże się z dużym popytem na usługę wynajmu i sprzedaży kontenerów. Ostatnie lata były rekordowe pod względem oddawanej powierzchni biurowej i mieszkaniowej. Według wielu źródeł najwięcej powierzchni biurowej w Warszawie znajduje się na Mokotowie i szacowana jest na koło 1,5 mln metrów kwadratowych. W najbliższych latach ocenia się, że Wola będzie najbardziej popularna w lokowaniu inwestycji biurowych. Obecność na tym rynku największych firm budowlanych i uznanych deweloperów, przyczynia się do rozwoju firm kontenerowych i rentalowych.  Na rynku warszawskim i województwie mazowieckim, oferujemy wynajem i sprzedaż kontenerów w różnych konfiguracjach oraz różnej wielkości i powierzchni budynki modułowe. Największą popularnością w Warszawie cieszą kontenery biurowe i kontenery budowlane, wykorzystywane jako: pojedyncze moduły biurowe, duże obiekty modułowe oraz tymczasowe zaplecza budowlane. Obiekty będące zapleczami budowy, to profesjonalne biura dla dyrektora projektu, kierownika budowy, kadry inżynierskiej, projektantów, działu zaopatrzenia oraz pracowników budowlanych i firm podwykonawczych. Zaplecza budowy dysponują przestronnymi biurami typu Open Space, niewielkimi pokojami oraz gabinetami z dodatkowym wyposażeniem. W obiekcie modułowym zainstalowane są kontenery sanitarne, wykonane w różnych konfiguracjach.

Cena kontenera w Warszawie

Oferta handlowa na kontener lub budynek modułowy zawsze zawiera projekt przyziemia, opis obiektu i wyposażenia. Cena kontenera w Warszawie każdorazowo jest przegotowana indywidualnie. Zakup kontenera w Warszawie wymaga ustalania z klientem wszelkich szczegółów. Należy skalkulować wartość wyposażenia, transportu i montażu obiektu. Dbamy o to, aby nasza oferta handlowa była konkurencyjna i zawierała najbardziej optymalną dla klienta propozycję.

Zaplecza budowy Warszawie często nazywane też biurami budowy to obiekty tymczasowe, powstające z łączonych ze sobą, jak :

Kontenery używane Warszawa – różnorodność i jakość w sprzedaży kontenerów

Oddział Mobilbox w Warszawie to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór kontenerów używanych, idealnie odpowiadających różnym potrzebom zarówno biznesowym, jak i prywatnym. Nasza oferta obejmuje różnorodne rozwiązania, doskonale sprawdzające się w wielu branżach i sytuacjach. Dlaczego warto zainteresować się naszą ofertą kontenerów używanych?

Zróżnicowany wybór kontenerów używanych w Warszawie:
W naszym oddziale w Warszawie oferujemy kontenery różnych typów, w tym:
Kontenery biurowe używane: idealne jako mobilne biura, punkty kontrolne lub stanowiska informacyjne.
Kontenery socjalne używane: zapewniające komfortowe warunki wypoczynku i relaksu dla pracowników na placach budowy.
Kontenery sanitarne używane: umożliwiające utrzymanie wysokich standardów higieny na placach budowy, w miejscach turystycznych i podczas imprez masowych.
Kontenery morskie używane: doskonałe do transportu i magazynowania, mogą być dostosowane do przechowywania różnorodnych towarów, wyposażone w regały, półki, instalację elektryczną i oświetlenie.
Kontenery portiernie używane: idealne dla punktów kontrolnych, placów budowy i innych obszarów, gdzie konieczne jest monitorowanie dostępu.
Kontenery stróżówki używane: doskonałe dla pracowników ochrony mienia i monitorowania terenu, mogą być wyposażone w systemy alarmowe i inne udogodnienia.

Oferta kontenerów używanych w Warszawie jest pod linkiem: Kontenery używane Warszawa.
Stan techniczny kontenerów używanych: wszystkie oferowane przez nas kontenery używane są dokładnie sprawdzane i konserwowane, aby zapewnić ich dobrą kondycję techniczną i estetykę. Dzięki temu możesz być pewien, że oferowane przez nas rozwiązania będą nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. W niektórych przypadkach kontener używany może wymagać naprawy. Zachęcamy do dokonania oględzin kontenera przed zakupem na naszym oddziale.

Elastyczność konfiguracji kontenerów używanych: nasze kontenery używane umożliwiają elastyczną konfigurację wnętrza, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do pracy, czy też strefy socjalnej, jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.
Profesjonalne doradztwo i obsługa: nasz zespół specjalistów z przyjemnością służy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego kontenera używanego. Dodatkowo oferujemy możliwość dokonania dodatkowych zmian lub przeróbek kontenera, aby dostosować go do Twoich potrzeb. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jeśli szukasz kontenera używanego, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, funkcjonalności i estetyki, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału Mobilbox w Warszawie. Oferujemy różnorodność, jakość i profesjonalizm, które sprawią, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

kontenery używane

Używane i nowe kontenery Warszawa

Tanie kontenery sprzedaż

Kontenery w Warszawie i Mazowszu

Oddział w Warszawie jest największym oddziałem Mobilbox w Polsce. Posiada ogromny plac kontenerowy oraz budynek administracyjny. W oddziale zatrudnieni są specjaliści do spraw technicznych, montażu kontenerów i budynków modułowych oraz handlowcy służący pomocą naszym klientom w zakresie przygotowania transakcji, organizacji transportu, montażu kontenerów lub demontażu obiektu modułowego oraz użytkowania i serwisowania kontenerów. Firmom budowlanym oraz deweloperom z Warszawy i województwa mazowieckiego oferujemy sprzedaż i wynajem nowoczesnych rozwiązań kontenerowych, wykorzystywane i docenianych w wielu krajach Europy. Szeroki katalog kontenerów na wynajem, pozwala nam oferować zainteresowanym usługę wynajmu dużych obiektów wielomodułowych indywidualnie skonfigurowanych i z spersonalizowanym wyposażeniu. Wynajem kontenerów skierowany jest przede wszystkim do szeroko rozumianej branży budowlanej z obszaru budownictwa drogowego, budownictwa kolejowego i budownictwa kubaturowego. Zainteresowani usługą wynajmu są również przedsiębiorstwa z branży usługowej, przemysłu, firm przetwórczych oraz rolnictwa. W ofercie wynajmu znajdują się kontenery nowe lub używane, zawsze przez przekazaniem klientowi będące po przeglądzie przez naszych techników, czyste, wysprzątane, przygotowane do instalacji i pracy.

Wynajem kontenerów biurowych Warszawa

Kontenery biurowe ze względu na swoją budowę mogą być łatwo adoptowane do różnych przedsięwzięć, począwszy od komfortowego biura czy gabinetu, po szatnie czy podręczny magazynek. Docenianym walorem jest łatwość instalowania ścianek działowych i dodatkowego wyposażenia.

W Mobilbox w Warszawie dostępne są różne typy kontenerów biurowych, które można wynająć. W ofercie znajdują się między innymi:
Kontenery biurowe standardowe: to tradycyjne kontenery biurowe, które można dostosować do różnych potrzeb. Oferują one przestrzeń biurową wyposażoną w okna, oświetlenie, klimatyzację i odpowiednie zaplecze.
Kontenery biurowe z toaletą: Niektóre kontenery biurowe wyposażone są w toaletę, co sprawia, że są idealne dla miejsc, gdzie nie ma dostępu do sanitariatów.

Kupno – Sprzedaż kontenera Warszawa

W procesie sprzedaży kontenerów w województwie mazowieckim, nasi handlowych z oddziału Warszawa, starają się poświecić klientowi odpowiednią ilość czasu, aby omówić wszelkie ważne kwestie. W trosce o naszych klientów, staramy się przekazać możliwie najwięcej informacji o budowie kontenera i sposobie użytkowania, tak, aby służył on przez jak najdłuższy okres czasu. Transakcja i sprzedaż modułu dokonywana jest na podstawie umowy kupna – sprzedaży. Na nowe kontenery, zawsze udzielna jest gwarancja. Sprzedany kontener klient może zabrać swoim transportem prosto z placu lub skorzystać z usług naszych przewoźników, którzy przewiozą kontener i rozładują we skazanym miejscu, za pomocą dźwigu HDS.

ODDZIAŁ KONTENERY WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

 

KONTENERY WARSZAWA KONTAKT 

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Ryszard Siudziński
Specjalista ds. Handlowych

+48 601 580 899
siudzinski@mobilboxcontainer.pl

Artur Tuchowski

Manager Regionalny

+48 885 549 001
tuchowski@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Zielski
Specjalista ds. Handlowych

+48 885 476 885
zielski@mobilboxcontainer.pl


Patryk Kubica

Menadżer ds. Technicznych

+48 601 935 401
kubica@mobilboxcontainer.pl

Marcin Kocher

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
kocher@mobilboxcontainer.pl

DOSTARCZAMY KONTENERY DO PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI

 • Białobrzegi Radomskie
 • Bielsk Podlaski
 • Błonie
 • Ciechanów
 • Góra Kalwaria
 • Janki
 • Piaseczno
 • Legionowo
 • Marki
 • Mława
 • Nadarzyn
 • Nowe Miasto
 • Nad Pilicą
 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • Płock
 • Płońsk
 • Pułtusk
 • Siedlce
 • Warka
 • Wyszków
 • Ząbki
 • Zielonka
 • Żyrardów

Budownictwo modułowe Warszawa

Moduły kontenerowe są oparte na koncepcji łączenia i zestawiania kontenerów ze sobą, zarówno krótkim jak i długim bokiem, System ścian zewnętrznych uwzględnia możliwość ich demontaż i łączenie konstrukcji kontenerów ze sobą, a następnie skręcanie ich specjalnymi ściągami. Wielokrotne powielanie modułów o tych samych wymiarach, umożliwia wzniesienie obiektu modułowego w bardzo krótkim czasie, a wszystkie moduły są ze sobą kompatybilne, co ułatwia dostosowanie obiektu do ograniczeń wynikających z wielkości działki na której ma zostać postawiony obiekt.

Po zamontowaniu ścian zewnętrznych, oddajemy do użytku obiekt zestawiony z dowolnej liczby kontenerów z otwartą powierzchnią wewnętrzną. W ten sposób wykonujemy biura typu Open Space. Zgodnie z ideą łączenia kontenerów, możemy dołączać do obiektu kolejne, różnego typu kontenery, jak: kontenery sanitarne, kontenery pełniące rolę korytarzy, czy kontenery o przeznaczeniu socjalnym, jak jadalnie, kuchnie czy szatnie pracownicze. Zestawianie kontenerów podnosi funkcjonalność tworzonego obiektu, dostosowując go do ilości użytkowników czy indywidualnego przeznaczenia.

Przykładowo połączenie kontenera biurowego z sanitariatem wykonanym w kontenerze, zapewnia nam komfortowe biuro z zapleczem sanitarnym, które możemy w razie potrzeby przeznaczyć na inny cel np. szatnie pracowniczą, czy miejsce, gdzie pracownicy budowlani mogą się schronić w czasie deszczu. Wznosimy komfortowe budynki modułowe wyposażone w klatki schodowe zewnętrzne i klatki schodowe wewnętrzne oraz schody kontenerowe z podestami. Zunifikowane wymiary kontenerów i solidna konstrukcja stalowa, zabezpieczona antykorozyjnie, pozwalają nam wznosić obiekty kontenerowe do wysokości trzech kondygnacji.

Mobilbox w Warszawie specjalizuje się także w montażu budynków modułowych. Budynki modułowe to struktury, które są zbudowane z kilku kontenerów biurowych lub magazynowych, połączonych w jeden budynek. Te budynki są wykorzystywane w różnych celach, takich jak:
Biura i przestrzenie pracy: budynki modułowe mogą służyć jako biura, przestrzenie do pracy, sale konferencyjne i szkoleniowe. Są one dostosowane do potrzeb firm, które potrzebują dodatkowej przestrzeni biurowej.
Edukacja: budynki modułowe są używane jako tymczasowe sale lekcyjne w placówkach edukacyjnych, zwłaszcza w przypadku remontów lub modernizacji istniejących budynków.
Przestrzenie handlowe: niektóre firmy wykorzystują budynki modułowe jako przestrzenie handlowe, punkty sprzedaży lub gastronomiczne, zwłaszcza na targach i wydarzeniach plenerowych.
Opieka zdrowotna: budynki modułowe mogą służyć jako tymczasowe placówki medyczne, gabinety lekarskie lub szpitale polowe w sytuacjach kryzysowych.
Przestrzenie rekreacyjne: w niektórych przypadkach budynki modułowe są wykorzystywane do stworzenia przestrzeni rekreacyjnych, takich jak sale fitness, siłownie czy kluby fitness.
Budynki modułowe mają wiele zastosowań i pozwalają na elastyczne dostosowanie przestrzeni do różnych potrzeb. Są one szybko montowane i mogą być przenoszone z miejsca na miejsce, co sprawia, że są atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu firm i instytucji w Warszawie i innych regionach.

Zaplecze budowy z kontenerów Warszawa

Tymczasowe zaplecze budowy, ze względu na swoją użyteczność i solidną stalową konstrukcję, jest idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych. Zaplecze budowlane z kontenerów można bez żadnych przeciwwskazań użytkować praktycznie na dowolnej inwestycji budowlanej, zapewniając pracownikom pomieszczenia o różnorodnym przeznaczeniu. Standardowe zaplecze budowy dysponuje pomieszczeniami biurowymi, sanitarnymi, przestrzenią socjalną, kuchnią, podręcznymi magazynami, połączone kontenerami korytarzowymi, gdzie komunikację między piętami zapewniają klatki schodowe wewnętrzne lub zewnętrzne albo schody kontenerowe.

Kontenery sanitarne Warszawa

Nieodłącznym elementem wszelkich budynków modułowych i zapleczy budowy jest kontener sanitarny. Ten typ kontenera występuje w wielu konfiguracjach, wyposażony w: toalety, umywalki, prysznice, rynny umywalkowe, pisuary, zlewy elektryczne podgrzewacze wody, zasobniki, lustro, wentylator.

Kontenery magazynowe Warszawa

Ważnym uzupełnieniem oferty kontenerów dedykowanych na budowy lub do przedsiębiorstw produkcyjnych jest kontener magazynowy, który oferujemy w trzech wymiarach. Celem jego jest zapewnienie przestrzeni magazynowej, chroniącej wyroby, maszyny lub urządzenia budowlane. Więcej o kontenerach magazynowych w sekcji kontenery magazynowe.

Kontenery morskie Warszawa

Kontenery morskie na warszawskich budowach często pełnią rolę kontenerów magazynowych. Trwała i wytrzymała konstrukcja oraz solidne drzwi zapewniają wysoką ochronę dla złożonych wewnątrz towarów.

Kontenery mieszkalne Warszawa

Kontenery mieszkalne to kontenery oferowane na indywidulane zamówienie. Często są użytkowane jako tymczasowe, sezonowe domki letniskowe lub kwatery pracownicze. Użytkowane są przez osoby poszkodowane przez klęski żywiołowe, osoby bezdomne lub uchodźców.

Wynajem mebli Warszawa

Wynajem mebli Warszawa to odpowiedź na potrzebę zapewnienia kompleksowej usługi naszym klientom, zadecydowała o równoległym rozwoju oferty wynajmu wyposażenia biur, jadalni, szatni pracowniczych, kuchni, sali konferencyjnej, magazynów i budynków modułowych.

Zapewniamy wynajem mebli biurowych, jak: stoły, krzesła, biurek, tablic, sprzętu RTV oraz wynajem mebli kuchennych i wyposażenia kuchni – lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, wyposażenia szatni pracowniczych – szafki BHP. W kontenerach magazynowych instalujemy łatwe w montażu regały. Dodatkowo posiadamy wyposażenie, które może być wykorzystywane jako meble eventowe.

Części do kontenerów Warszawa

Kontenery morskie i kontenery magazynowe co jakiś czas wymagają remontu. Podobna sytuacja dotyczy również kontenerów biurowych, budowlanych i sanitarnych.

W Warszawie prowadzimy sprzedaż części do kontenerów, jak:

 • Uszczelka do drzwi kontenera morskiego
 • Naroże kontenera – narożnik kontenerowy
 • Rygle drzwiowe do kontenera morskiego
 • Sklejka podłogowa do kontenera morskiego lub magazynowego
 • Ściągi do kontenerów do spinania kontenerów

 • Kratka wentylacyjna do kontenera morskiego
 • Zawiasy drzwiowe do kontenerów morskich i magazynowych
 • Panel okienny do kontenera biurowego
 • Panel ścienny pełny na ścianę boczną do kontra
 • Panel drzwiowy do kontenera np. biurowego

Transport, montaż, serwis kontenerów Warszawa

W okresie użytkowania budynku kontenerowego oddział Mobilbox Warszawa zapewnia profesjonalny transport, montaż i serwis kontenerów, rozładunek kontenerów za pomocą samochodu z dźwigiem HDS. Usługa obejmuje posadowienie kontenera, montaż i zestawienie kontenerów przy pomocy ściągów, podpięcie mediów oraz dostawę zamówionego wyposażenia. Ekipy montażowe w Warszawie realizują montaż i demontaż dowolnych budynków modułowych według najwyższych standardów.

BEZPŁATNA WYCENA

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!