Skip to content
Menu

KONTENERY KONTENERY BIUROWE, KONTENERY SANITARNE, KONTENERY BUDOWLANE

Kontenery a zwłaszcza sprzedaż kontenerów to jeden z głównych segmentów działalności firmy naszej firmy. Jeśli planują Państwo kupić kontener lub ich większą ilość zapraszamy do jednego z oddziałów. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące kontenerów, ich budowy, sposobu posadowienia to Mobilbox Polska będzie dla Państwa najlepszym partnerem, który chętnie podzieli się swoją wiedzą, przestawi swoją propozycję, i postara się zaproponować niską ceną kontenera. Atrakcyjna, niska cena kontenera to tyko jeden atutów naszej firmy. Posiadając wiele oddziałów na ternie kraju i Europy, zapewniamy profesjonalną obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  

Dysponujemy bogatą ofertą kontenerów różnego typu, o różnorodnym zastosowaniu i gabarytach. Do najbardziej popularnych kontenerów należą: kontener biurowy, kontener sanitarny, kontener budowlany, kontener mieszkalny, kontener magazynowy, kontener morski, kontener szatniowy, kontener archiwum na dokumenty oraz kontener socjalnyWystarczy dokonać wyboru naszego standardowego produktu i zadzwonić lub przesłać zapytanie o indywidualną ofertę wraz z ceną kontenera lub większego obiektu z kontenerów panelowych

Dodatkowo w ofercie posiadamy kontenery nowe jak i używane, części zamienne, akcesoria oraz wyposażenie. Dostarczymy zakupiony produkt zapewniając transport i rozładunek we wskazanym miejscu. Dzięki naszym oddziałom, możemy szybko i sprawnie dostarczyć kontener we wskazane miejsce na terenie całej Polski oraz na terenie Europy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, aby ustalić i przedstawić najlepszą propozycję, dopasowaną do indywidulanych potrzeb. 

NAPISZ DO NAS Bezpłatna wycena usługi

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!