Skip to content
Menu

KONTENER - KONTENERY KONTENER BIUROWY, KONTENER SANITARNY, KONTENER BUDOWLANY

Kontener a zwłaszcza sprzedaż kontenerów to jeden z głównych segmentów działalności firmy naszej firmy. Jeśli planują Państwo kupić kontener lub ich większą ilość zapraszamy do jednego z oddziałów. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące kontenerów, ich budowy, sposobu posadowienia to Mobilbox Polska będzie dla Państwa najlepszym partnerem, który chętnie podzieli się swoją wiedzą, przestawi swoją propozycję, i postara się zaproponować niską ceną kontenera. Atrakcyjna, niska cena kontenera to tyko jeden atutów naszej firmy. Posiadając wiele oddziałów na ternie kraju i Europy, zapewniamy profesjonalną obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  

Dysponujemy bogatą ofertą kontenerów różnego typu, o różnorodnym zastosowaniu i gabarytach. Do najbardziej popularnych kontenerów należą: kontener biurowy, kontener sanitarny, kontener budowlany, kontener mieszkalny, kontener magazynowy, kontener morski, kontener szatniowy, kontener archiwum na dokumenty, portiernia, mistrzówka oraz kontener socjalnyWystarczy dokonać wyboru naszego standardowego produktu i zadzwonić lub przesłać zapytanie o indywidualną ofertę wraz z ceną kontenera lub większego obiektu z kontenerów panelowych

Dodatkowo w ofercie posiadamy kontenery nowe jak i używane, części zamienne, akcesoria oraz wyposażenie. Dostarczymy zakupiony produkt zapewniając transport i rozładunek we wskazanym miejscu. Dzięki naszym oddziałom, możemy szybko i sprawnie dostarczyć kontener we wskazane miejsce na terenie całej Polski oraz na terenie Europy.

Sieć oddziałów wraz z magazynami zapewnia SPRZEDAŻ, MONTAŻ I SERWIS KONTENERÓW naszym KLIENTOM na terenie całej POLSKI, w tym w największych miastach jak: WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, GDYNIA, POZNAŃ, GDYNIA, KATOWICE, SZCZECIN, BIAŁYSTOK, LUBLIN, ŁÓDŹ, TORUŃ, BYDGOSZCZ, RZESZÓW, KIELCE, CZĘSTOCHOWA, RADOM, TARNÓW, BIAŁYSTOK.

Dzięki oddziałom MOBILBOX na ŚWIECIE zapewniamy pełną obsługę handlową – serwis, montaż, transport w takich krajach jak AUSTRIA, NIEMCY, SŁOWACJA, SŁOWENIA, CHORWACJA, SERBIA, CZECHY, WĘGRY, BUŁGARIA, RUMUNIA, ARGENTYNA i NOWA ZELANDIA. Oferujemy KONTENERY również do innych krajów europejskich jak: DANIA, SZWAJCARIA, FINLANDIA, SZWECJA, ANGLIA, UKRAINA, ŁOTWA i LITWA .

Zapraszamy Państwa do kontaktu, aby ustalić i pozwolić przedstawić nam najlepszą propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb. 

 

 

KONTENER – GDZIE GO KUPIĆ?

KONTENER możecie Państwo zakupić w naszym oddziale. Proszę wybrać najbliższe miasto, gdzie znajduje się nasz oddział i porozmawiać z naszymi specjalistami.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów!

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

NAPISZ DO NAS Bezpłatna wycena usługi

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!