Skip to content

 KLIMATYZATOR DO KONTENERA  KLIMATYZACJA DO KONTENERÓW BIUROWYCH

Klimatyzacja w kontenerze

W przypadku wynajmu kontenera z klimatyzacją  bądź zakupu kontenera z klimatyzacją, możemy dostarczyć, wykonać montaż klimatyzacji i jej uruchomienie w kontenerze. W naszych oddziałach istnieje również możliwość obejrzenia klimatyzacji oraz jej osobisty odbiór. Jesteś zainteresowany wynajem klimatyzacji – kliknij  wynajem klimatyzacji do kontenerów. Dodatkowo nasz serwis może zainstalować klimatyzację w Państwa kontenerze lub większym obiekcie modułowym.

Oferujemy Państwu klimatyzację ekologiczną, wykorzystującą technologię oszczędzającą energię – zapewnia pracę w trybie ekonomicznym. Obniżenie zużycia energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań może wynosić kilkadziesiąt procent.Wykorzystywany czynnik R32 posiada niski współczynnik ocieplenia globalnego, lepszą wydajność chłodniczą oraz grzewczą niż czynnik R410A.

Klimatyzator do kontenerów

 

Klimatyzator może pracować w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych od -15 do 50 stopni Celsjusza w trybie chłodzenia oraz od – 25 do 30 stopni Celsjusza w trybie ogrzewania.  Do klimatyzacji dołączany jest wielofunkcyjny pilot z przydatnymi dla użytkownika funkcjami. Klimatyzacja najczęściej montowana jest w kontenerach biurowych, kontenerach budowlanych, kontenerach socjalnych i kontenerach mieszkalnych.
Więcej o kontenerach znajdziecie Państwo w zakładce Wynajem kontenerów a świadczonych usługach kontenerowych w zakładce – Montaż i serwis kontenerów. Polecamy również zapoznać się z bogatą usługą wyposażenia kontenerów, jak: wynajem mebli, wynajem RTV i AGD, wynajem schodów do kontenerów, wynajem przeszkleń do kontenerów czy wynajem szaf BHP i regałów do kontenerów. W naszej ofercie znajdują się również części do kontenerów.