Skip to content

Taras i balkon do kontenera i budynków modułowych

Nasze ekipy serwisowe dbają o dopracowanie każdego szczegółu podczas montażu wyposażenia kontenerów i budynków modułowych. Tarasy i balkony do kontenerów i budynków modułowych mają podwyższoną odporność na zarysowania, a trwałość konstrukcji jest kolejnym istotnym parametrem. Mocno akcentowanym przez nas walorem jest estetyka wykonania i kultura pracy naszych montażystów. Przykładamy ogromną wagę do jakości materiałów i dbałość o ich detale. Stosujemy deski wysokiej jakości, które z czasem nie tracą swego naturalnego koloru.

Bezpieczeństwo tarasów i balkonów kontenerowych

Tarasy i balkony kontenerowe posiadają optymalne rozwiązania dla bezpiecznego i estetycznego wykorzystania przestrzeni. Konstrukcja tarasów i balkonów jest optymalnie dobrana na podstawie parametrów technicznych, stawia na bezpieczeństwo użytkowników oraz opiera się na wieloletnim doświadczeniu w użytkowaniu, w różnych warunkach i konfiguracjach.

Ergonomia balkonów i tarasów

W planowaniu montażu tego typu infrastruktury przewidywane jest ich maksymalne wykorzystanie oraz zachowanie widoku panoramicznego.