Skip to content

ATTYKA DO KONTENERA ATTYKA DO BUDYNKÓW MODUŁOWYCH

Attyka do kontenerów

Chcąc nadać kontenerom ciekawy efekt dekoracyjny, produkujemy i montujemy attyki dekoracyjne.

Attyka kontenera wykonana jest z blachy stalowej malowanej proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL. Attyka nadaje eleganckiego wyglądu pawilonom handlowym z kontenerów, obiektom biurowym oraz wszelkim obiektom kontenerowym zlokalizowanym w centrach miast czy osiedlach. Attyka kontenerowa może być wykonana na indywidualne zamówienie i zamontowana do użytkowanego kontenera lub dodatkowo zamówiona do nowego kontenera o budynku modułowego. Attyka przykręcana jest do ramy kontenera – modułu kontenera. Przytwierdzona jest za pomocą specjalnego uchwytu i śrub.  Na attyce można umieścić reklamę graficzną lub przykleić nazwę firmy lub prowadzonych usług z liter np. ze styroduru.

Attyka kontenerowa może zostać zamontowana na obiekcie jedno, dwu i trzypoziomowym.

Attyka_do_kontenera_attyka_do_kontenerow

Attyka kontenerowa – projekt,  montaż do kontenera

Przygotujemy dla Państwa projekt attyki, dostosujemy wymiary wykonamy montaż. Attyka może również zostać zamontowana do kontenerów budowlanych, kontenerów socjalnych, kontenerach mieszkalnych. Przykład attyki na kontenerach można zobaczyć w zakładce budownictwo modułowe, gdzie można zobaczyć przykłady pawilonów handlowych, np. pawilon handlowy z attyką typu Open Space .

Zapraszamy do zapoznania się pozostałą ofertą wyposażenia kontenerów, jak wynajem mebli, regały do kontenera, schody do kontenerów, tarasy i balkony do kontenerów, okna panoramiczneżaluzje, okładziny i fasady kontenerów, daszki do kontenerów, szafy BHP, wynajem sprzętu AGD i RTV, oraz klimatyzacja do kontenera.  Świadczone usługi kontenerowe  opisane są w zakładce montaż i serwis kontenerów. W naszej ofercie znajdują się również części do kontenerów.